December 3, 2017

beauty tips: Lumene



Nedávno jsem objevila finskou značku kosmetiky Lumene. Moc s kosmetikou neexperimentuji a většinou používám jen mé oblíbené a osvědčené produkty, ale pro jednou jsem udělala výjimku a vyzkoušela něco nového. Líbí se mi filozofie této značky - všechny produkty jsou z 97% přírodní, hlavními složkami je arktická voda a části rostlin s vysokou koncentrací vzácných živin a antioxidantů. A také netestuje na zvířatech.
Vyzkoušela jsem několik produktů a ze všech jsem nadšená. Nejvíce z řady Valo (světlo), která oživuje přirozený jas pleti, díky obsahu vitamínu C v každém z produktů. Už po několika použití denního a nočního krému jsem viděla změnu, pleť byla více rozzářená a krásně hebká. Skvělý mi přijde také oční krém, protože dost trpím na kruhy pod očima a ten je dokáže aspoň trochu zmírnit. A úplně nejlepší je lokální gel na akné z nejlevnější řady Nordic Girl!, který podle mě opravdu funguje. Urychluje hojení a několik malých pupínků mi do rána úplně zmizelo. 
Máte s touto značkou zkušenosti? Dejte vědět v komentářích :). Pokud ne, tak kosmetiku Lumene koupíte ve Fann parfumerii.

June 19, 2017

meet: Alex Monhart



Dnes mám pro vás trochu netradiční post. Nafotila jsem pro vás pár fotek s mojí oblíbenou designérkou Alex Monhart. Její tvorbu obdivuji už pár let a sama jsem si před nějakou dobou od ní pořídila batoh, který jste mohli vidět v mnoha postech na blogu. V té době jsem ani netušila, že se s ní jednou potkám osobně.


May 26, 2017

new levis jeans



Kdyby mi někdo před rokem řekl, že skoro přestanu nosit skinny, které byly vždy tak trochu mým poznávacím znamením, asi bych se mu vysmála. Ale skutečně je to tak a já teď v obchodech koukám hlavně na boyfriend nebo mom jeans. A už jsem si jich za poslední dobu nakoupila celkem dost. Dalším přírůstkem jsou tyto Levis, u kterých mě baví hlavně jejich barva a ustřižené nohavice. Oblékla jsem si k nim černý rolák ze Zary, béžový trenčkot z Manga, obula bílé Reeboky z Footshopu a v ruce mám kožené psaníčko od mého oblíbeného návhrháře Lukáše Macháčka. Jak se vám můj outfit líbí? 

April 16, 2017

new in: headphones



Předtím, než jsem odletěla na Floridu, pořídila jsem si nová sluchátka. Vždy jsem měla jen ty klasické, co se dávají k telefonu. Ty mi ale často přestávaly po krátké době fungovat, hudba nebyla příliš dobře slyšet při trochu zvýšeném hluku venku a proto jsem delší dobu uvažovala nad nějakými lepšími. Nakonec jsem se rozhodla pro Beats ep z iSetos.cz a teď vám povím, proč mi vyhovují.

April 1, 2017

metallic bomber jacket



Mrzí mě, že nestíhám přidávat články na blog tak často, jak bych si představovala. Mám totiž tolik skvělých a nových kousků v šatníku, které bych vám ráda ukázala. Řekla jsem si, že teď budu alespoň častěji postovat na instagram také outfity, abyste věděli, co tak běžně nosím. Ale určitě nepřestanu fotit ani sem, spíš se budu snažit se polepšit. A myslím si, že s jarem a krásným počasím to bude o dost snadnější.
V poslední době jsem trochu obměnila skinny jeans, na které jste u mě asi nejvíc zvyklí, a nejčastěji teď nosím mom jeans. Už jsem si stihla pořídit hned troje a jedny z nich, z Pull&bear, můžete vidět na dnešních fotkách. Zkombinovala jsem je s metalickým bomberem z Topshopu, bílým tričkem s potiskem ze Zary, pod které jsem si vzala ještě černý rolák. Na nohou mám mé oblíbené Reebok classic v bílé barvě z Footshopu (link). A v ruce batoh Alex Monhart složený do psaníčka. 

March 8, 2017

estée lauder double wear makeup

Jaký makeup je váš oblíbený? Já momentálně nedám dopustit na Double wear od Estée Lauder. Od makeupu očekávám hlavně dlouhou výdrž, to znamená minimálně celý den s perfektní pletí. Také mám ráda, když je dost krycí, ale zároveň vypadá přirozeně. A tím, že mám hodně světlou pleť, tak je pro mě vždy celkem složité najít ten správný odstín. Double wear teď ale rozšířil řadu na celkem 25 odstínů, takže si vybere snad úplně každý. Všechny mé podmínky tenhle makeup od Estée Lauder splňuje, takže za sebe mohu jedině doporučit. Podle mého názoru se totiž rozhodně vyplatí do kvalitního make-upu investovat. Jaký na to máte názor vy? Už jste zkoušely nový Double Wear?

February 13, 2017

puffer jacket



Určitě jste si stihli všimnout, že letošní podzim a zimu byly trendy péřovky a objevily se v posledních kolekcích nejen světových designérů, ale i běžných řetězců. Já se tomuto trendu dlouho dobu bránila. Obyčejné péřovky totiž nosí kde kdo a většina lidí je považuje za takovou tu zimní klasiku. Vlastně je každý rok běžně potkávám úplně všude, na ulici, v tramvaji, a proto mi to nepřišlo jako nějaký výjimečný trend, který bych si měla oblíbit nebo zařadit do svého šatníku. Pak mi ale došlo, že to vůbec není o klasických péřovkách, ale hlavně o těch se zvláštními střihy. A někdy v prosinci jsem narazila v mém oblíbeném second-handu Textil House ve Štěpánské na tuto, kterou můžete vidět na dnešních fotkách. Baví mě na ní, že je zkrácená a lehce oversized, takže vypadá ještě trochu víc puffy. A ve velkých mrazech člověk ocení i její funkčnost - zahřeje mnohem víc, než kterýkoliv kabát.
Co se týče zbytku outfitu, zkombinovala jsem ji s šedou mikinou z H&M, bílým dlouhým tričkem z Topmana, černými skinny, Nike Huarache z Footshopu (link), které jsou už dlouho mými nejoblíbenějšími teniskami, a batohem Urbanus od Alex Monhart (link), který jsem složila do psaníčka. Hodinky Rosefield jsou z eshopu Woodies (link).

January 25, 2017

pop of colour



Od prosince jsem bohužel byla donucena dát si měsíční pauzu s blogováním, protože se mi rozbil můj notebook. Tak doufám, že jste na mě kvůli mé neaktivitě nezanevřeli. Kromě technického problému mě navíc i ty mrazy dost odrazovaly od focení outfitů, ale konečně pro vás jeden mám a budu teď snad fotit častěji. Vzala jsem si na sebe černé skinny, mikinu z H&M, šedý kabát z C&A a boty ze spolupráce Kenzo x H&M, které nosím moc ráda. Jsou skvěle zpracované, kvalitní a díky podrážce se hodí i do sněhu a také jejich barevné provedení dodá každému outfitu něco navíc. Baví mě na nich i to, že vždy upoutají pozornost kolemjdoucích. A na ruce mám opět minimalistické hodinky od značky Rosefield, které můžete koupit na eshopu Woodies (link).

December 6, 2016

mom jeans



V posledních pár letech jste na mně mohli vídat jen skinny jeans. Tenhle typ džínů mi vyhovoval vždycky nejvíc a byla jsem zvyklá nosit jenom ty. Moc se mi ale zalíbil trend mom jeans a řekla si, že bych mohla vyzokušet něco nového. Hledala jsem dlouho nějaké, které by mi seděly, ale byl to celkem problém. Byla jsem se podívat v obchodech několika značek a nakonec jsem náhodou narazila na tyhle v Pull&Bear, které se mi na mně líbily nejvíce. Stály jen 799 Kč, což na džíny není moc, takže jsem si je koupila a dnes je můžete vidět v outfitu. Teď by mi v něm asi už byla trochu zima, ale fotky byly pořízeny minulý týden, kdy venku bylo ještě trochu lepší počasí. Oblékla jsem si k nim šedý rolák ze second handu, černý kabátek H&M, obula bílé Reeboky z Footshopu (link) a nejvíc se mi k outfitu hodila moje Balenciaga kabelka, kterou jste na blogu dlouho neviděli. Hodinky na mé ruce jsou od značky Rosefield z Woodies (link).
A teď se chystám vyřazovat věci z mého šatníku, protože společně s Czech Chicks a VeronikouD. chystáme tento týden bazar. Bude tam na prodej i spousta zimních kousků, svetry, kabáty, ale třeba i kosmetika, takže určitě doražte a udělejte si radost! Akce proběhne v neděli 11. 12. 2016 v showroomu Bechick na Václavském náměstí 43 od 11 do 14 hodin. Více info TADY

November 26, 2016

dark blue bomber



Podobné outfity jako je tenhle nosím v poslední době často. Tmavě modrý bomber z Monki je mým nejoblíbenějším od té doby, co jsem si ho pořídila, ale už na něj venku začíná být zima, takže se s ním do jara budu muset rozloučit. V tomto outfitu jsem ho zkombinovala s šedou mikinou COS, bílým topem ze Zary, černými skinny a novinkou v mém botníku, Vans Old skool, které mám z Footshopu (link). Minimalistické hodinky značky Rosefield z Woodies (link) se přesně k takovým sporty outfitům skvěle hodí, stejně tak tenhle perfektní batoh od Alex Monhart. Mimochodem, na obou zmíněných eshopech právě probíhá akce k Black Friday, takže můžete nakoupit některé kousky s velkými slevami.

November 2, 2016

kenzo x h&m shoes



Černých svetrů není nikdy dost a těch od Cheap Monday už vůbec ne. Takže když jsem na eshopu VEMZU uviděla tenhle rolákový, hned jsem ho házela do košíku (link). Na podzim a zimu je perfektní a můžete ho zkombinovat s čímkoliv. Já si k němu vzala černý křivák ze Zary, skinny jeans a mé nové boty ze spolupráce Kenzo x H&M, která bude v prodeji od čtvrtka, 3. 11. v H&M Na Příkopě. Úplně jsem se do nich zamilovala. Strašně mě baví ta oranžová podrážka, která kromě toho, že vypadá zajímavě, zvládne i zimu a sníh. Kdybych za sebe měla doporučit jednu věc, kterou se vyplatí pořídit z téhle kolekce, tak určitě tyhle kotníčkové boty. Mají je v dámském i pánském provedení. Jak se líbí tahle kolaborace vám? Vybrali jste si nějaký kousek? Všechny najdete TADY. Tak dejte vědět v komentářích :).

October 31, 2016

visible bra



V poslední době mě hodně baví tenhle trend vkusně vykukujících podprsenek z trička. Je jasné, že se pro tohle nehodí každá podprsenka a je důležité dbát na to, aby byla kvalitní a vypadala dobře. Ideální jsou krajkové a nebo takové, které mají zvláštní střih a detaily. Já si několik takových pořídila na bechick.com a úplně je zbožňuju. Vlastně už ani jiné nenosím, protože kromě toho, že vypadají hezky a stylově, jsou i neuvěřitelně pohodlné a nikde vás nic netlačí. A neustále mi je všichni chválí. Tričko s velkým výstřihem je ze stejného eshopu (link) a mám pro mé čtenáře speciální slevu na nákup tam, 15 % na všechny kousky s kódem "pavlinachick". Jinak na mně ještě můžete vidět vlněný svetr a křivák ze Zary, skinny jeans z F&F, boty Alexander Wang a na ruce mám hodinky Daniel Wellington v černém provedení (link). I na ně teď můžete využít slevu 15 % s kódem "DWpavlina".

October 21, 2016

creased pants



Kalhoty, které na mně dnes můžete vidět v outfitu, jsem sháněla asi půl roku. Prošla jsem spoustu obchodů kam běžně chodím, ale nikde mi neseděly tak, jak jsem si představovala. Většinou mi všude byly až moc krátké. Nevěřila bych, že je nakonec seženu v mém oblíbeném sekáči na Ruzyni a jen za 10 Kč. Byly přesně v mé velikosti a kromě nich jsem si tam ten den koupila ještě jedny černé skinny jeans za stejnou cenu. Oblékla jsem si k nim svetr a nový křivák ze Zary a obula Adidas Stan Smith, které koupíte třeba ve Footshopu (link). Na ruce mám nové hodinky Daniel Wellington. Ty klasické teď začali dělat i v černém provedení (link). Pokud si je chcete objednat také, můžete využít slevu 15 % s kódem "DWpavlina".
Jinak zítra, v sobotu, se chystám na koncert mých oblíbených The Cure. Jde i někdo z vás? Dejte vědět v komentářích a pod článkem dnes najdete písničku.

It took me about half a year to find the trousers I’m wearing in this post. I searched in every store I usually go to, but none of them fit me as I wanted. Mostly, they were way too short. My favourite second hand store in Ruzyne was the last place I would expect to find them, and they were only 10 crowns. They fit perfectly, and besides them I also got another pair of black skinny jeans for the same deal. I paired them with a knitwear, a new biker jacket from Zara and Adidas’ Stan Smith shoes which you can get for example at Footshopu. I’m wearing my new Daniel Wellington watch. They introduced a black version of the classic style (link). If you are planning on ordering them, you can get a 20% discount if you enter the code “DWpavlina” at checkout. 
By the way, I’m going to a Cure concert tomorrow (Saturday), is anyone else going? Let me know in the comments and under this post you can find a song.

October 16, 2016

khaki sweatshirt



Tenhle kabát od mého oblíbeného designéra Lukáše Macháčka byl jedním z kousků, kvůli kterým už jsem se těšila na podzim. Jen díky němu zvládám tyhle chladné dny. Outfity podobné tomuhle teď vlastně nosím skoro pořád a bude to taková moje podzimní uniforma. Také jsem konečně sehnala khaki mikinu a neuvěřili byste kde. Šla jsem nakoupit potraviny do Lidlu a když jsem šla okolo regálu s oblečením, zahlédla jsem tam spoustu pánských mikin v různých barvách. Stála 200 Kč, tak jsem jí dala do košíku bez zkoušení s tím, že když nebude vypadat dobře, můžu jí nosit jen doma. Nakonec vypadala skvěle a tak jí můžete vidět i v outfitu na blogu. Na nohou mám opět chelsea boots od Alexandra Wanga a v ruce složený batoh do psaníčka od Alex Monhart. Prstýnek je od Lucie Koldové z webu mooyyy.cz.

Jinak bych vás ráda pozvala na finále soutěže Staň se tváří Flóry 2016. Před časem jsem vám tu psala o tom, že jsem se stala její ambasadorkou. Pár dní zpět jsme pro semifinalistky, spolu s Beátou a Eliškou, připravily workshop a poté co jsme se soutěžícími strávily několik hodin diskutováním o módě, kosmetice, fitness a dalších tématech, jsme vybíraly 10 finalistek. O vítězce se rozhodne tuto středu 19.10. 2016 na finále přímo v Atriu Flóra. Já budu také v porotě, takže pokud nemáte na středu plány, přijďte se podívat! Více o události najdete TADY.

This coat, made by my favourite designer Lukáš Macháček, was one of the reasons I was excited about autumn and the only thing that can get me through these chilly days. I currently wear similar outfits on daily basis and it will become my fall uniform. Finally, I had found a khaki sweatshirt and you wouldn't believe where I got it from. While getting groceries at Lidl and passing by the shelves with clothes, I saw bunch of men's sweatshirts in all kinds of colours. The price was 200 crowns so I added one into my shopping basket without trying it on, thinking the worst case I will wear it at home. It turned out to look amazing so you can see it in my outfit post. I'm wearing Alexander Wang's boots again and holding a backpack folded into a clutch by Alex Monhart. The ring is made by Lucie Koldová and you can find it at mooyyy.cz.


October 14, 2016

leather jacket



Dnešní outfit jsem poprvé zkusila vyfotit na Olympus pen, který mám nově, a musím říct, že jsem moc spokojená s tím jak fotí. Ovládání je mnohem jednodušší než na zrcadlovce od Canon a hlavně je lehčí a vejde se krásně do jakékoliv kabelky. A vlastně i výsledné fotky není potřeba tolik editovat a vypadají dobře samy o sobě, takže mi dost ulehčuje práci. Jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala si ho pořídit. A teď něco málo k tomu, co mám na sobě. Vy, co sledujete můj instagram, asi víte, že jsem si pořídila nový křivák v Zaře. Já vím, mám jich už asi 150, ale tenhle byl láska na první pohled. Byla jsem nakupovat s kamarádkou a ten den, nebo vlastně možná celý týden, nebyl moc šťastný. Míša mě navíc přesvědčila, že bych si měla udělat radost aspoň nějakým novým kouskem, když všechno ostatní nestojí za nic. Nejsem už moc zastáncem takových impulsivních nákupů, ale v tomhle případě nebylo asi proč váhat. A teď jsem vážně ráda, protože ho nosím v podstatě neustále. V dnešním outfitu jsem ho zkombinovala s pruhovaným tričkem, které mám ze sekáče Textil House za 50 Kč, starými roztrhanými džínami z Topshopu a konečně na mně také můžete vidět mé nejmilovanější boty od Alexandra Wanga, které jsem si koupila v létě v Berlíně. A jsou po Acné dalšími, které mě přesvědčily o tom, že investovat do dražších designérských bot se rozhodně vyplatí. V životě jsem neměla na noze nic pohodlnějšího než tyhle chelsea boots.

For the first time I’ve taken the pictures of my outfit with Olympus Pen. It’s brand new and I have to say that I’m very happy with the results. It’s much easier to handle than Canon SLR camera, plus it’s not as heavy and fits perfectly in any handbag. The final pictures actually look pretty good as they are and need only small editing so it’s less work for me. I’m glad that I decided to go for it in the end. And now few words about my outfit. If you follow me on Instagram, you might already know that I have a new biker jacket from Zara. I know, I already have about hundred and fifty of them but this one was a love at first sight. I went shopping with my friend and that day, or more like that entire week, wasn’t the best one and Míša convinced me that I should treat myself with something new since everything else sucked. I’m not so big on quick buys anymore but this was a no-brainer. And now I’m really glad I've done it because I wear it all the time. In this outfit I paired it with a striped tee from Textil House thrift shop which cost 50 crowns, old ripped Topshop jeans and you can finally see me in my most precious Alexandr Wang shoes. I got them in Berlin and just like Acne shoes, they have convinced me that it pays off to invest in high quality designer shoes. These chelsea boots are the most comfortable shoes I’ve ever worn!

October 12, 2016

Stockholm



V září jsem si splnila jeden ze svých největších snů, konečně jsem se podívala do Stockholmu. Tohle město pro mě vždy bylo jednou z pěti destinací, kam jsem si nejvíc přála jet, a letos v létě jsem se vlastně úplnou náhodou odhodlala koupit si letenky. Seděla jsem večer s pár přáteli na Náplavce a bavili jsme se o cestování a o vysněných místech, kam bysme se chtěli podívat. Když jsem zmínila Stockholm, oni mi řekli, že si nedávno koupili zpáteční letenky právě tam, jen za necelých 500 Kč a jestli je ještě seženu, ať jedu s nimi. Podívala jsem se tedy na stránky wizzair.com, na kterých je kupovali a stále tam na ten stejný termín byly, teď už tedy za 800 Kč, ale i tak je to úplně skvělá cena. Jediným mínusem byl odlet z polské Wroclawi. Řekla jsem si, že se aspoň podívám i do Polska a letenky si hned objednala a zaplatila.

Celý tenhle výlet byl úplně jiný, než na jaké jsem doteď byla zvyklá. Poprvé jsem cestovala totálně low cost jen s Kanken batohem, poprvé jsem stopovala a nebo také spala v hostelu. Musím říct, že o to víc jsem si ho užila a nikdy na tuhle cestu nezapomenu právě díky takovým zážitkům. Chvíli mi trvalo, než jsem článek sepsala a dala dohromady fotky a v dnešním postu se na ně konečně můžete podívat.

In September I realized one of my biggest dreams and finally went to Stockholm. It has always been one of my top five destinations I wanted to visit, and I bought the tickets under random circumstances last summer. My friends and I were hanging out at Naplavka and chatting about the dream places we would like to visit one day. When I mentioned Stockholm, my friends told me they just bought a return ticket for 500 Czech crowns and invited me to come along, if the tickets were still there. I checked wizzair.com and the dates were still available, only now the price was 800 Czech crowns, which was still a great deal. The only downside about it was a departure from Wroclaw in Poland, but why not to visit this place as well I thought and bought the ticket right away.

This whole trip was nothing like I was used to in the past. For the first time I have traveled very low cost, with only a Kanken backpack, hitch-hiked or spent a night in a hostel. But thanks to these new experiences, I have enjoyed it even more and will never forget about it. It took some time to write everything down in a post and put together all the pictures, but in today’s post you can finally check it out.

September 25, 2016

fiorelli bag




Konečně se po delší době hlásím s novým postem. Důvodem mé odmlky byla spousta aktivit, kvůli kterým jsem nestíhala blogovat, a také jsem během září cestovala a bohužel s sebou neměla notebook. O tom vám povím více v příštím článku. Dneska pro vás mám fotky mého outfitu, který jsem fotila asi před čtrnácti dny, kdy bylo venku ještě dost teplo, ale i během tohoto týdne má být krásně, takže vás může inspirovat i teď, než přijde podzimní počasí. Na sobě jsem měla top z Lindexu a šortky z H&M. Oboje je ze stejného materiálu, takže dohromady na fotkách tyhle kousky vypadají jako overal. Přes to jsem si oblékla ještě černou vestu F&F a obula sandálky z COS. Kabelku mám novou od značky Fiorelli, kterou jsem si koupila v obchodě Ragazza. Objevila jsem ho úplnou náhodou a musím říct, že mají opravdu krásný výběr. Pokud tuhle značku a prodejnu neznáte, podívejte se SEM. Pořídila jsem si tam ještě batůžek, který vám na blogu také brzy ukážu.

After a short break I'm finally here with a new post. There has been a lot going on lately which gave me no space for blogging. I was also traveling during September and didn't bring my notebook, but more on that in the next post. Pictures of this outfit were taken about two weeks ago while it was still warm outside, but since this week should be nice as well, it can give you some inspiration before the fall weather arrives. I'm wearing a top from Lindex and shorts from H&M. Both of the pieces are made of the same fabric so it looks like an overall. I paired it with a long waistcoat from F&F and COS sandals. The handbag is my new Fiorelli and it's from Ragazza.  I found that store by accident and I must say they have a really beautiful selection. In case you are not familiar with this brand or the store, take a look HERE. Another thing I got there is a backpack which you will see on my blog very soon.


September 2, 2016

long white shirt




Poslední týden měním tenisky za sandálky a nosím je skoro ke každému outfitu. Vždycky mívám taková období ve kterých si vždy oblíbím jedny boty a ty pak obouvám pořád. Teď to jsou právě tyhle z COS, takže je nejspíš uvidíte i v dalších postech. Oblékla jsem si k nim černé skinny a trochu atypickou bílou košili také z COS. Outfit jsem doplnila kabelkou Céline, která ještě víc podtrhuje jeho minimalistické ladění. A na ruce mám náramek od Lucie Koldové z mooyyy.cz a hodinky Daniel Wellington (link).

A kromě outfitu bych vám v tomhle postu ještě ráda sdělila pár informací. Stala jsem se ambasadorkou projektu "Staň se tváří Flóry". Do této soutěže se můžete zapojit i vy! Toužíte si vyzkoušet práci modelky a nafotit kolekci módních fotek? Stačí když se do 9. září 2016 necháte vyfotit ve fotokoutku přímo v Atrium Flora (ve 3.patře) od jejich profesionálního fotografa a vyplníte přihlášku. Hlasováním pak postoupí 20 dívek s nejvyšším počtem likes na facebooku do semifinále, ve kterém se pak setkají se mnou, s Beátou z Fashion Picanteria a Eliškou z Time to Fit. Připravujeme pro tuto příležitost zajímavý workshop, po kterém postoupí 10 soutěžících do finále. Vítězka získá ceny za 50.000 Kč a možnost reprezentovat OC Atrium Flora. Vůbec nevadí, pokud nemáte žádné zkušenosti s modelingem, a nezáleží ani na věku. Důležité je osobní kouzlo a charisma! Více o soutěži najdete tady: www.atrium-flora.cz/stan-se-tvari-flory/


Since last week, I've been swapping sneakers for sandals and wearing them with almost every outfit. I have these periods when I get obssesed with a pair of shoes and need to wear them constantly. Currently, I'm all about these ones from COS, so you will likely see more of them in my upcoming posts. I paired them with black skinny jeans and an atypical white shirt, also from COS. I completed the whole look with Céline handbag, which underlines the minimal style even more. The bracelet I'm wearing is by Lucie Koldová from mooyyy.cz and the watch by Daniel Wellington (link).

August 29, 2016

kolbenova (part 2)

photos by Jan Paravan
Pull&Bear leather jacket / Zara bomber jacket / H&M bra / Lindex bra / Etam underwear



August 18, 2016

adidas tubular



V dnešním outfit postu na mně můžete vidět několik dalších úlovků z Berlína. Bílý top jsem si koupila ve Weekday, kde mají naprosto perfektní basic kousky a proto ho tolik zbožňuju. Jsou mnohem kvalitnější a také déle vydrží než z jiných prodejen. A já tahle obyčejná trička a tílka nosím v podstatě pořád, takže lepší materiál dost oceňuji. Kromě bílého jsem si tam koupila ještě jedno černé a šedé, protože takových triček není nikdy dost. Dalším kouskem je tenhle bomber z Monki. Do něj jsem se zamilovala na první pohled a i když bomberů už mám spoustu, takže jsem ho vlastně tak moc nepotřebovala, nemohla jsem ho tam nechat. Líbí se mi na něm ta tmavě modrá barva a hlavně jeho délka. Poslední berlínskou věcí v tomto outfitu jsou černé šortky z Forever21 (link). Tenhle obchod by měl mimochodem letos na podzim otevřít prodejnu i u nás v Praze. Batoh od Alex Monhart už znáte z minulého postu a bílé tenisky Adidas Tubular jsou z footshop.cz (link). Na ruce mám hodinky od Rosefield, kterou má teď nově na svém eshopu woodies.cz (link). Jsou úplně krásné minimalistické, pokud tuhle značku neznáte, určitě se podívejte SEM.

In today’s outfit post you can see some more treasures from Berlin. The white tee is from Weekday, a store that makes the perfect basics, which is why I love it so much. It's a far better quality comparing to other stores and the clothes last much longer. And since basic tees and tops are what I mostly wear, good quality is much appreciated. Besides the white colour, I also got one in black and grey, because there is simply never enough of these pieces. Another garment is this bomber jacket by Monki. It was an instant love and even though I already have so many of these jackets and don’t in fact need more of them, I just couldn’t resist. What I like about it the most is the dark navy shade and the longer length. The last thing in this outfit that is from Berlin are these black shorts from Forever 21 (link). By the way, this brand is planning on opening a store in Prague this autumn. In my last post you have already seen this backpack by Alex Monhart. The Adidas Tubular white sneakers are from footshop.cz (link). The watch I’m wearing is by Rosefield and you can now get their products at woodies.cz (link). It's absolutely beautiful and minimal. If you are not familiar with this brand yet, you should definitely check it out HERE.