about

Vítejte na mém fashion blogu! Pro vás, kteří jste sem zavítali poprvé, bych se ráda představila. Jmenuji se Pavlína Jágrová, narodila jsem se v Praze a v červnu mi bylo 23 let. Tento blog jsem si založila na počátku roku 2011. Je zaměřen na módu, takže se tu objevují články a fotografie s ní související. Píši o současných módních trendech, o mně a mém stylu, cestování, kosmetice a také inspiraci či tipech na nákupy, obchody a eshopy. V této sekci najdete základní informace a pokud byste měli jakékoliv další dotazy, můžete mi napsat email nebo se zeptat přes ask.fm, ráda vám na ně odpovím.

Welcome to my fashion blog! For those of you who are here for the first time, my name is Pavlína Jágrová, I was born in Prague and I turned 23 in June. I have founded this blog in the beginning of 2011. I focus my articles and photos on fashion and things related to fashion. I write about current fashion trends, about myself and my style, about travelling, cosmetics, and you can find as well inspirational posts and tips on shopping, shops and eshops here. In this section you can find basic information about me and if you have any further questions, please contact me on my email or via ask.fm, I'm happy to answer all of your questions.


fotoaparát / camera
Canon 70D

objektiv / lens
Canon EF-S 18-55mm
Canon EF 50mm


sponsors and partners
25 comments:

 1. Jsi příbuzná s Jardou Jágrem ? :)

  ReplyDelete
 2. Zdravím, po nezdařilém vystoupení v TV jsem se podívala na blog a po prohlídce uvedených outfitů uvádím své poznatky:
  - "krásný" fialový šátek - bohužel po zakoupení nevypraný,nevyžehlený(doma si nikdo nežehlí na šátky ostré hrany!!)
  - foto s hodinkami a hned u toho vytahaný svetřík se žmolky na rukávech!!(o starší kousky oděvů se musíme starat, nebo se musíme naučit prát prádlo!)
  Mám pokračovat? To není rýpaní, to je smysl pro detail!!Ještě se musíte hooodně učit, abyste mohla být v budoucnu za dámu, která chce druhým radit a inspirovat je. A chtělo by to zlepšit i sloh v textu a právě tím smyslem pro detail zkontrolovat pravopis!!
  Hodně "náctiletých" nadšenkyň, pro jiné to zatím není......Dana

  ReplyDelete
 3. Do debat na internetu se zapojím opravdu výjimečně, ale předchozí komentář mi byl tak nepříjemný, že bych na něj chtěla reagovat.
  Vaše televizní vystoupení opravdu nebylo „nezdařilé“. Mnoho starších a zkušenějších lidí nedokázalo reagovat na otázky pana Krause ani tak, jako Vy, Pavlíno. Jste mladá, hezká a nepůsobila jste nafoukaně ani povrchně.
  Držím Vám palce. Já jsem Váš blog dnes viděla poprvé (také díky Vašemu vystoupení v televizi)a líbil se mi.
  Je zajímavé, jak věci vidíte a kombinujete. Jste to Vy, není to vlezlé a nikoho k ničemu nenutíte.
  Zlepšit sloh a pravopis, to není špatná rada, ale to se dá napravit, když budete chtít.
  Máte talent vytvořit něco hezkého a zajímavého a takový talent nemá každý…
  Oproti tomu – kritikem může být opravdu každý neumětel.
  Zuzana

  ReplyDelete
  Replies
  1. každý je kritika a každý má talent. Věř v Ježíše Krista a budeš spasena! Láska k penězům je klořen všeho zla a móda je hloupost od Satana!

   Delete
 4. Dobrý den,
  na Vaše stránky jsem se zavítala jen díky Vašemu vystupení u pana Krause. Nebojte, už to víckrát neudělám. To, co jsem viděla v televizi, je obraz našeho národa. Opravdu jsem se styděla za Vás.
  Vendula

  ReplyDelete
 5. Absolutně souhlasím se Zuzanou, páteční vystoupení v TV bylo velmi příjemné a Vy jste byla sympatická, proto jsem sem také zavítala. Držím palce v čemkoliv a hlavně se nenechat odradit "neuměteli" :-) Lucka

  ReplyDelete
 6. Hoďte nepříjemné komentáře za hlavu, držím Vám palce ;-)
  TerezaS

  ReplyDelete
 7. Taky jsem otevřela Váš blog až na základě návštěvy u p. Krause...Jsem starší ročník, ale snažím se chytat krok s touto dobou. "Nerozumím" tomuto blogování mezi mladými, ale chápu, že každá doba má své styly, proto neodsuzuji. Vaše vystoupení v TV i na mě působilo příjemně, obohatilo mě o nové informace a za to dík. Přeji hodně úspěchů.

  ReplyDelete
 8. Vždyť to bylo super, vystoupení v televizi bomba. Krásná mladá a pohodová bytost. Pa ať se Ti daří. :) Barbora

  ReplyDelete
 9. Dobrý den,
  zajímalo by mě, zda je vaše příjmení opravdu Jágrová, nebou pouze těžíte z příbuzenského vztahu? Nevím totiž, že by pan Jágr měl bratra?
  Děkuji.
  Lenka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pavlína je opravdu Jágrová, má jméno po mamince (sestře Jaromíra) :-)

   Delete
  2. A ma brachu ktery hraje hokej, ale na rozdil od ni si prijmeni nezmenil, neb nechce vyuzivat slavneho jmena;)

   Delete
 10. Kroutím hlavou nad negativními reakcemi!
  Opravdu nechápu!!!
  A co se týče pana Jágra - NENÍ TO JEDNO!!!!co je komu do toho!!!!

  Monika

  ReplyDelete
 11. Tvůj styl, Pavli, mi připadá moc fajn. Taky se mi líbí to, že máš některé věci ze sekáče:) Blog je inspirativní.

  ReplyDelete
 12. Také se mi vystoupení v televizi líbilo, dávala to krásně.

  ReplyDelete
 13. Ahoj, na blog jsem také uvítala na základě vystoupení SJK, které se mi mimochocem líbilo. Působíš jako milá holka, která ví co chce. Zkoukla jsem fotky, outfity jsou velmi povedeně zkombinované (lze poznat, že černá je tvá oblíbená:) Je fajn, že si zachováš svou image a neřídíš se všemi někdy i nesmyslnými trendy;) Přestože nejsem fanynka těchle blogů, určitě je to dobrý začátek pro tvou budoucnost, takže jen tak dále, ať se daří...

  zdravím, Petra Čechová

  ReplyDelete
 14. Dnes jsem si pořídila v secondhandu dvě áčkové sukně.Bylo by fajn kdyby se také nějaké objevily na tvých stránkách, ať se můžu inspirovat k čemu a s čím je nosit.Zdravím

  ReplyDelete
 15. "je vaše příjmení opravdu Jágrová, nebo pouze těžíte z příbuzenského vztahu?"

  Závistivé reakce plné žluči, nic jiného se k tomu nedá říct. Konec konců o tom mluví i Jan Kraus ve svém diskuzním pořadu, o tomhle "čecháčkovství", kdy se úspěch neodpouští.

  O ubohosti těchto reakcí už bylo napsáno spoustu. Vy, ohavní škarohlídi, závistivci, ubožáčci, kteří se topíte ve vlastní nemohoucnosti, neschopnosti něčím být, ubohosti a zoufalosti vlastní existence, je mi vás líto. Ale o tom toho bude asi i jinde hodně.

  GOOD LUCK PAVLINA! :-)

  ReplyDelete
 16. Chtěla jsem se ze zvědavosti podívat na tvůj blog,ale upřímně něco super,ale něco stále stejná kombinace pořád dokola ?? Existuje taky něco jiného než černé boty a černé kalhoty... A malinko mi přijde,že kopíruješ blog Ejvi Freedom.

  ReplyDelete
 17. Inspirativní, a to nejen pro mladé, ale i pro nás starší (40+)... preferujete jednoduchost a máte "cit"!

  ReplyDelete
 18. Pavlíno, prvně jsem Tě zaregistrovala v TV show. A byla jsem rozpačitá z Tvého projevu - zda to není "tlačenka" . Není. A nebyla. Občas sleduji Tvé počínání. Jsi velmi talentovaná a inspirativní pro generaci Tvých přemýšlivých a ambiciózních vrstevníků, kteří nechtějí být nudní a nudící se. Nehleď na závistivé a ploché názory, kterým chybí cit pro polemiku. Přeji mnoho čtenářů a držím palce, aby Ti vášeň pro tento druh "sportu" vydržela for ever. Anna Marie

  ReplyDelete