April 16, 2017

new in: headphonesPředtím, než jsem odletěla na Floridu, pořídila jsem si nová sluchátka. Vždy jsem měla jen ty klasické, co se dávají k telefonu. Ty mi ale často přestávaly po krátké době fungovat, hudba nebyla příliš dobře slyšet při trochu zvýšeném hluku venku a proto jsem delší dobu uvažovala nad nějakými lepšími. Nakonec jsem se rozhodla pro Beats ep z iSetos.cz a teď vám povím, proč mi vyhovují.


Sluchátka jsou v podstatě mým každodenním společníkem. Hudbu poslouchám téměř pořád a to jak doma, tak při přesouvání po městě nebo cestování. Chtěla jsem tedy nějaké, které budou zároveň i módním doplňkem. Bylo tedy jasné, že budou černé, protože jiné barvy téměř nenosím. Podívala jsem se na recenze, poptala kamarádů a pak se rozhodla pro tyto Beats z iSetos.

Když mi přišly a poprvé jsem si s nimi pustila své oblíbené tracky, nemohla jsem uvěřit, jak čistě hrají. Z okolního hluku nebylo slyšet nic a připadalo mi, že hudba z nich zní jinak a lépe. A teď se mi také hodily při cestě letadlem. Vedle mě seděla rodina se dvěmi malými dětmi, které skoro celou cestu proplakaly. Nasadila jsem sluchátka a slyšela jsem jen hudbu a žádný okolní ruch, takže jsem se i v klidu vyspala.

Kromě toho jak skvěle hrají, jsou rovněž za skvělou cenu. A navíc pro vás mám slevu! Pokud nad sluchátky přemýšlíte a pořídíte si je do konce dubna přes iSetos.cz, při zadání slevového kódu ELITEBLOGGERS do POZNÁMKY (nikoliv do políčka slevový kupon), odečte se vám 20% z ceny. Mají velký výběr, kromě těchto klasických i bezdrátové, a také mnoho barevných provedení. Já jsem se sluchátky moc spokojená a nenacházím jedinou věc, kterou bych jim vytkla. 


Elite Bloggers content marketing

33 comments:

 1. Tak ty jsou boziiiii!!! <3
  http://shineoffashion.com

  ReplyDelete
 2. Celkově na sluchátka Beats slyším jenom chválu a tyhle jsou navíc krásný! <3 Super článek a fotky! <3 :)
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Gratuluji, doporučuješ tady sluchátka, která jsou strašně předražená. Beats jsou rozhodně módními doplňky, ale rozhodně ne dobrými sluchátky. Za stejnou cenu lze sehnat daleko lepší a stejně stylová. Moc nechápu tento módní výstřelek, kdy vzhled a značka vítězí u zákazníků nad kvalitou produkce. Ale tak je to dneska se vším :) Abych nebyl jen negativní, tak Ti přeju, ať se daří!

  ReplyDelete


 4. The blog or and best that is extremely useful to keep I can share the ideas
  of the future as this is really what I was looking for, I am very comfortable and pleased to come here. Thank you very much.
  tanki online | 2048 game|

  ReplyDelete
 5. Podívala jsem se na recenze, poptala kamarádů... proč tak okatě lžeš? Jinak souhlas s pisatelem výše. Beatsy jsou jedny z nejpředraženějších sluchátek na trhu.

  ReplyDelete
 6. Nechápu ty hejty tady, Pavlína je evidentně dostala jako spolupráci, tak o nich píše a chválí je - ostatně jako každá další blogerka (například Ejvi freedom), je to jejich práce, takže kdo nechce, at takové reklamní články nečte. Easy.

  ReplyDelete
 7. Koncim s tímto blogem, sama reklama, poradny článek nikde. Nechapu, jak te to muze jeste živit.

  ReplyDelete
 8. Já bych třeba nemohl předvádět věci, o kterých vím, že nejsou dobré. Kdybych je dostal v rámci spolupráce, tak o nich napíšu to, co si myslím a také přiznám na férovku to, že jsem je dostal od sponzora. Vždyť co je na tom špatného? Mnohem radši bych byl, kdybych dostával v rámci spoluprací výrobky, které dobré jsou.

  ReplyDelete
 9. Ja nevim, proc se tady tak rozcilujete?! Ty sluchatka sice vubec neznam, ale "blog" je v urcite fazi "reklama" a na kazdem z nas je, zda si tu "predrazenou" vec koupi ci ne. Tak je s nimi spokojena, je to jeji nazor, tak proc ji narknout z lhani. To je stejne, jako kdyby byla na obede, rekla, ze je to dobre a vy jste prohlasily "je to strasne".

  ReplyDelete
 10. Clearly you don't know anything about headphones and music...

  ReplyDelete
 11. Ty už sa nekamarátiš so Sabinou, lebo je krajšia a úspešnejšia ako ty?

  ReplyDelete
 12. Quantum Binary Signals

  Professional trading signals sent to your cell phone daily.

  Start following our signals NOW & gain up to 270% per day.

  ReplyDelete
 13. Couldn't have improved myself. Wonderful!
  george

  ReplyDelete
 14. I was very impressed by this post, this site has always been pleasant news. Thank you very much for such an interesting post. Keep working, great job! In my free time, I like play game: mutilateadoll2game.com. What about you?

  ReplyDelete
 15. Noise cancellation is becoming more important to many consumers that are seeking to upgrade their headphones.electricalshop.net

  ReplyDelete
 16. Nowadays, Bluetooth headphones for TV are more than just a whim; they have become a must-have for almost anyone. They are great if you want privacy, audio quality, mobility and safety while watching TV programs. It is to be mentioned that Bluetooth has the same working principles as radio frequency or RF. However, one main difference between them is that Bluetooth has a signal range of only 30 feet. More than that, it works in calculated pulses. how to connect bluetooth speaker to mac

  ReplyDelete
 17. I like your all post. You have done really good work. Thank you for the information you provide, it helped me a lot. I hope to have many more entries or so from you.
  Very interesting blog.
  minecraft2.com.br

  ReplyDelete
 18. Awesome review, I am a major devotee to remarking on web journals to educate the web journal scholars realize that they've added something beneficial to the internet!..  https://www.xing.com/profile/Fahim_Hassan3/activities?sc_o=p2786_ns

  ReplyDelete
 19. Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info  Review

  ReplyDelete
 20. With this being said, the first step to choosing a pair of headphones is deciding what style or styles will work for you.
  bluetooth headphones review

  ReplyDelete
 21. a pride for me to be able to discuss on a quality website because I just learned to make an article on

  ReplyDelete