April 16, 2017

new in: headphonesPředtím, než jsem odletěla na Floridu, pořídila jsem si nová sluchátka. Vždy jsem měla jen ty klasické, co se dávají k telefonu. Ty mi ale často přestávaly po krátké době fungovat, hudba nebyla příliš dobře slyšet při trochu zvýšeném hluku venku a proto jsem delší dobu uvažovala nad nějakými lepšími. Nakonec jsem se rozhodla pro Beats ep z iSetos.cz a teď vám povím, proč mi vyhovují.


Sluchátka jsou v podstatě mým každodenním společníkem. Hudbu poslouchám téměř pořád a to jak doma, tak při přesouvání po městě nebo cestování. Chtěla jsem tedy nějaké, které budou zároveň i módním doplňkem. Bylo tedy jasné, že budou černé, protože jiné barvy téměř nenosím. Podívala jsem se na recenze, poptala kamarádů a pak se rozhodla pro tyto Beats z iSetos.

Když mi přišly a poprvé jsem si s nimi pustila své oblíbené tracky, nemohla jsem uvěřit, jak čistě hrají. Z okolního hluku nebylo slyšet nic a připadalo mi, že hudba z nich zní jinak a lépe. A teď se mi také hodily při cestě letadlem. Vedle mě seděla rodina se dvěmi malými dětmi, které skoro celou cestu proplakaly. Nasadila jsem sluchátka a slyšela jsem jen hudbu a žádný okolní ruch, takže jsem se i v klidu vyspala.

Kromě toho jak skvěle hrají, jsou rovněž za skvělou cenu. A navíc pro vás mám slevu! Pokud nad sluchátky přemýšlíte a pořídíte si je do konce dubna přes iSetos.cz, při zadání slevového kódu ELITEBLOGGERS do POZNÁMKY (nikoliv do políčka slevový kupon), odečte se vám 20% z ceny. Mají velký výběr, kromě těchto klasických i bezdrátové, a také mnoho barevných provedení. Já jsem se sluchátky moc spokojená a nenacházím jedinou věc, kterou bych jim vytkla. 


Elite Bloggers content marketing

11 comments:

 1. Tak ty jsou boziiiii!!! <3
  http://shineoffashion.com

  ReplyDelete
 2. Celkově na sluchátka Beats slyším jenom chválu a tyhle jsou navíc krásný! <3 Super článek a fotky! <3 :)
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Gratuluji, doporučuješ tady sluchátka, která jsou strašně předražená. Beats jsou rozhodně módními doplňky, ale rozhodně ne dobrými sluchátky. Za stejnou cenu lze sehnat daleko lepší a stejně stylová. Moc nechápu tento módní výstřelek, kdy vzhled a značka vítězí u zákazníků nad kvalitou produkce. Ale tak je to dneska se vším :) Abych nebyl jen negativní, tak Ti přeju, ať se daří!

  ReplyDelete


 4. The blog or and best that is extremely useful to keep I can share the ideas
  of the future as this is really what I was looking for, I am very comfortable and pleased to come here. Thank you very much.
  tanki online | 2048 game|

  ReplyDelete
 5. Podívala jsem se na recenze, poptala kamarádů... proč tak okatě lžeš? Jinak souhlas s pisatelem výše. Beatsy jsou jedny z nejpředraženějších sluchátek na trhu.

  ReplyDelete
 6. Nechápu ty hejty tady, Pavlína je evidentně dostala jako spolupráci, tak o nich píše a chválí je - ostatně jako každá další blogerka (například Ejvi freedom), je to jejich práce, takže kdo nechce, at takové reklamní články nečte. Easy.

  ReplyDelete
 7. Koncim s tímto blogem, sama reklama, poradny článek nikde. Nechapu, jak te to muze jeste živit.

  ReplyDelete
 8. Já bych třeba nemohl předvádět věci, o kterých vím, že nejsou dobré. Kdybych je dostal v rámci spolupráce, tak o nich napíšu to, co si myslím a také přiznám na férovku to, že jsem je dostal od sponzora. Vždyť co je na tom špatného? Mnohem radši bych byl, kdybych dostával v rámci spoluprací výrobky, které dobré jsou.

  ReplyDelete
 9. Ja nevim, proc se tady tak rozcilujete?! Ty sluchatka sice vubec neznam, ale "blog" je v urcite fazi "reklama" a na kazdem z nas je, zda si tu "predrazenou" vec koupi ci ne. Tak je s nimi spokojena, je to jeji nazor, tak proc ji narknout z lhani. To je stejne, jako kdyby byla na obede, rekla, ze je to dobre a vy jste prohlasily "je to strasne".

  ReplyDelete