October 14, 2016

leather jacketDnešní outfit jsem poprvé zkusila vyfotit na Olympus pen, který mám nově, a musím říct, že jsem moc spokojená s tím jak fotí. Ovládání je mnohem jednodušší než na zrcadlovce od Canon a hlavně je lehčí a vejde se krásně do jakékoliv kabelky. A vlastně i výsledné fotky není potřeba tolik editovat a vypadají dobře samy o sobě, takže mi dost ulehčuje práci. Jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala si ho pořídit. A teď něco málo k tomu, co mám na sobě. Vy, co sledujete můj instagram, asi víte, že jsem si pořídila nový křivák v Zaře. Já vím, mám jich už asi 150, ale tenhle byl láska na první pohled. Byla jsem nakupovat s kamarádkou a ten den, nebo vlastně možná celý týden, nebyl moc šťastný. Míša mě navíc přesvědčila, že bych si měla udělat radost aspoň nějakým novým kouskem, když všechno ostatní nestojí za nic. Nejsem už moc zastáncem takových impulsivních nákupů, ale v tomhle případě nebylo asi proč váhat. A teď jsem vážně ráda, protože ho nosím v podstatě neustále. V dnešním outfitu jsem ho zkombinovala s pruhovaným tričkem, které mám ze sekáče Textil House za 50 Kč, starými roztrhanými džínami z Topshopu a konečně na mně také můžete vidět mé nejmilovanější boty od Alexandra Wanga, které jsem si koupila v létě v Berlíně. A jsou po Acné dalšími, které mě přesvědčily o tom, že investovat do dražších designérských bot se rozhodně vyplatí. V životě jsem neměla na noze nic pohodlnějšího než tyhle chelsea boots.

For the first time I’ve taken the pictures of my outfit with Olympus Pen. It’s brand new and I have to say that I’m very happy with the results. It’s much easier to handle than Canon SLR camera, plus it’s not as heavy and fits perfectly in any handbag. The final pictures actually look pretty good as they are and need only small editing so it’s less work for me. I’m glad that I decided to go for it in the end. And now few words about my outfit. If you follow me on Instagram, you might already know that I have a new biker jacket from Zara. I know, I already have about hundred and fifty of them but this one was a love at first sight. I went shopping with my friend and that day, or more like that entire week, wasn’t the best one and Míša convinced me that I should treat myself with something new since everything else sucked. I’m not so big on quick buys anymore but this was a no-brainer. And now I’m really glad I've done it because I wear it all the time. In this outfit I paired it with a striped tee from Textil House thrift shop which cost 50 crowns, old ripped Topshop jeans and you can finally see me in my most precious Alexandr Wang shoes. I got them in Berlin and just like Acne shoes, they have convinced me that it pays off to invest in high quality designer shoes. These chelsea boots are the most comfortable shoes I’ve ever worn!

ZARA jacket.
SECOND HAND top.
TOPSHOP jeans.
ALEXANDER WANG boots.
CÉLINE bag.
MONKI sunnies.
CLUSE watch.

photos by Martin Ducai
translation by Ivana Bal

18 comments:

 1. Křivák je strašně super, líbí se mi ta ,,kapsička", ale teda ty boty jsou nejlepší!! ♥

  ReplyDelete
 2. Jako vzdy krasny outfit, od te doby co zacina byt zase zima, jsem se opet upla na cernou, tu barvu naprosto miluju!!!! ;) Tu bundu a boty bych brala okamzite, naprosto boziiiii!!! ;)
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 3. Krásný outfit :) hrozně se mi na tobě líbí ty brýle :3

  eLblog

  ReplyDelete
 4. Boty vypadají vážně dokonale :) taky nejsem fanda velkých spontánních nákupů, ale pokud náhodou narazím na kousek, o kterém vím, že mi prostě sedne, jak říkáš, není důvod váhat! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 5. Love the jacket!


  http://brightdecember.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. I like to get up early to go out and breathe fresh air. I feel that it is good for health and a good habit
  http://19216811ll.com

  ReplyDelete
 7. In this automated world, we all yearn for evidence of our interconnectedness. That’s why we will never seek to eradicate the subtle imperfections that serve as a reminder of skilled hands. After all, a person with whom we share this earth has spent some portion of their day turning raw materials into a thing of beauty on our behalf. An item so personal that we carry it at our side. leather accessories

  ReplyDelete