September 25, 2016

fiorelli bag
Konečně se po delší době hlásím s novým postem. Důvodem mé odmlky byla spousta aktivit, kvůli kterým jsem nestíhala blogovat, a také jsem během září cestovala a bohužel s sebou neměla notebook. O tom vám povím více v příštím článku. Dneska pro vás mám fotky mého outfitu, který jsem fotila asi před čtrnácti dny, kdy bylo venku ještě dost teplo, ale i během tohoto týdne má být krásně, takže vás může inspirovat i teď, než přijde podzimní počasí. Na sobě jsem měla top z Lindexu a šortky z H&M. Oboje je ze stejného materiálu, takže dohromady na fotkách tyhle kousky vypadají jako overal. Přes to jsem si oblékla ještě černou vestu F&F a obula sandálky z COS. Kabelku mám novou od značky Fiorelli, kterou jsem si koupila v obchodě Ragazza. Objevila jsem ho úplnou náhodou a musím říct, že mají opravdu krásný výběr. Pokud tuhle značku a prodejnu neznáte, podívejte se SEM. Pořídila jsem si tam ještě batůžek, který vám na blogu také brzy ukážu.

After a short break I'm finally here with a new post. There has been a lot going on lately which gave me no space for blogging. I was also traveling during September and didn't bring my notebook, but more on that in the next post. Pictures of this outfit were taken about two weeks ago while it was still warm outside, but since this week should be nice as well, it can give you some inspiration before the fall weather arrives. I'm wearing a top from Lindex and shorts from H&M. Both of the pieces are made of the same fabric so it looks like an overall. I paired it with a long waistcoat from F&F and COS sandals. The handbag is my new Fiorelli and it's from Ragazza.  I found that store by accident and I must say they have a really beautiful selection. In case you are not familiar with this brand or the store, take a look HERE. Another thing I got there is a backpack which you will see on my blog very soon.LINDEX top.
H&M shorts, necklace and sunnies.
FIORELLI bag (via Ragazza).
COS shoes.
F&F vest.
DANIEL WELLINGTON watch.

translation by Ivana Bal

20 comments:

 1. Outfit krasny jako vzdy, jsem zvedava na dalsi clanek co nam vsechno prozradis!
  Kabelka vypada moc hezky, ale na batuzek se tesim jeste o trosku vic! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 2. Tá vesta vyzerá v outfite geniálne :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Super outfit, ta kabelka vyzera veľmi dobre :)
  http://myparisianheart.com

  ReplyDelete
 4. Taška celý outfit veľmi pekne zvýraznila a doplnila :) Skvelé! :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 5. Čierna ti veľmi pristane! :) a podobné sandálky mám aj ja :)
  ORLLING

  ReplyDelete
 6. Čierna ti veľmi pristane! :) a podobné sandálky mám aj ja :)
  ORLLING

  ReplyDelete
 7. Čierna ti veľmi pristane! :) a podobné sandálky mám aj ja :)
  ORLLING

  ReplyDelete
 8. It worked out for you girl.

  You look sexy.

  ReplyDelete
 9. I can feel that the articles contained in this blog is so interesting. I also get a variety informasin, thanks.
  pengobatan untuk sembuhkan emboli paru

  ReplyDelete
 10. التنظيف من الخارج :
  افرغي الخزانة من المحتويات كليا .
  قومي بإحضار دلو به ماء دافئ و اخلطي به سائل تطهير الصحون و يفضل ان يكون بخلاصة الليمون ، نظرا لان الليمون له مقدرة فعالة على التنظيف ، لذلك نجد ان العديد من مؤسسات اصدار مواد التنظيف تستعين به لمقدرته على التنظيف ، بالاضافة الى رائحته الرائعة التي يكسبها للاغراض شركة النجوم لخدمات التنظيف
  شركة نقل عفش بمكة
  شركة نقل اثاث بمكة
  شركة عزل خزانات بمكة

  ReplyDelete