January 31, 2016

red turtleneckKonečně se venku zase trochu oteplilo a všechen sníh roztál, takže jsem hned vytáhla tenisky. Tyhle bílé Reebok jsem si pořídila na Footshop.cz (link). Právě teď na ně mají slevu. Svetr mám ze second-handu Textil house a je jedním z mála výraznějších barevných kousků v mém šatníku. Moc se mi líbí kombinace červené a šedé, takže jsem ho zkombinovala s tímto kabátem z C&A. 
Jinak pro vás opět společně s Czech Chicks a Veronikou D. chystáme výprodej našich šatníků! Doražte 6. února do showroomu BeChick.com na adresu Václavské náměstí 43, Praha 1. Více informací o této akci najdete ZDE. Moc se na vás těšíme!


C&A coat.
SECONDHAND sweater.
TOPSHOP jeans.
REEBOK shoes (via Footshop)
CÉLINE bag.
MICHAEL KORS watch.

photos by Martin Dučai

20 comments:

 1. Tohle ti moc sluší :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 2. Krásná barva roláku. A sluší ti :)

  ReplyDelete
 3. strašně se mi to líbí, fakt super!

  www.mnerad.com

  ReplyDelete
 4. Jak ty to děláš, že vždycky vypadáš úžasně! Je super, jak detaily na teniskach ladí s rolákem :-)

  ReplyDelete
 5. Tá červená ti úplne oživila celý outfit ! Krása :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 6. Červená s šedou k sobě skvěle pasují! Tenisky vypadají moc pěkně :)

  ReplyDelete
 7. Ta kombinace je doopravdy nádherná, ještě jsem ji nikde moc neviděla :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 8. Možná by to chtělo víc takových výraznějších barev v tvém šatníku, krásně celý outfit rozsekne a oživí :)

  www.poshlife.cz

  ReplyDelete
 9. Strašně ti to sluší...perfektní outfit!

  http://eternitymoments0.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 10. Tak první, čeho jsem si všimla, že červená je na roláku i na botách :D fakt skvělej outfit!!! :3

  ReplyDelete
 11. Tyjo, strašně se mi líbí ta barva roláku v kombinaci s materiálem kabátu (poslední fotka!). Je to krásně rozzářený a nápaditý, zároveň jednoduchý! Za mě super! K.
  www.rinakrois.com

  ReplyDelete
 12. já jsem roláky fakt neměla ráda a kroutila jsem minulý rok hlavou nad tím, jak se někomu můžou líbit. A kroutila jsem tak dlouho až se mi taky začaly líbit! :-D já prostě vždycky potřebuju trochu času než se mi trendy začnou líbit (stejně třeba jako Birkenstock sandále) a tenhle outfit je úžasnej! Líbí se mi jeho jednoduchost a barva roláku je super!

  ReplyDelete
 13. já jsem roláky fakt neměla ráda a kroutila jsem minulý rok hlavou nad tím, jak se někomu můžou líbit. A kroutila jsem tak dlouho až se mi taky začaly líbit! :-D já prostě vždycky potřebuju trochu času než se mi trendy začnou líbit (stejně třeba jako Birkenstock sandále) a tenhle outfit je úžasnej! Líbí se mi jeho jednoduchost a barva roláku je super!

  ReplyDelete
 14. No matter what type of Michael Kors Bags Outlet each individual got, they all had one thing in common. We all know that getting something on sale is like winning a mini lottery, but to find a name brand handbag like Michael Kors Black Friday Sale for instance, discounted is like a slice of heaven on earth. I have personally attacked my husband with hugs and kisses when finding Official Coach Outlet Online at discounted prices.

  Michael Kors Factory Outlet stores can be found in malls all over. MK Outlet and other Coach merchandise can also be found in some boutiques. Inspired by the same material baseball gloves are made from, these Coach Bags On Sale Online are versatile and stylish. Since it's conception, the Michael Kors Handbags Outlet has been produced into a variety of designs, colors, shapes, and styles that have won top pick of millions of women the world over.

  New Michael Kors Bags are the most sought after handbag. Since Coach Outlet Online is one of the most recognized name brands in the world of fashion, you will find A-list celebrities down to small girls wearing them.

  tags:Coach Outlet|Coach Bags Factory Outlet|Coach Purses Outlet

  ReplyDelete