January 21, 2016

new burgundy bagKombinace bílé, černé, šedé a vínové barvy patří mezi mé oblíbené už dlouho a přesně takovou jsem si oblékla do toho mrazivého počasí, které teď venku je. Vzala jsem si na sebe černý top a cardigan, šedý kabát z C&A, mojí oblíbenou šálu ze Zary a roztrhala jsem si na jednom koleni mé staré tmavě modré džíny, které jsem už moc nenosila. Nedávno jsem si konečně pořídila malou vínovou kabelku se stříbrnými detaily, dlouhou dobu se mi nedařilo takovou sehnat. Všude je měli jen se zlatými. Tuhle jsem objevila u Bati a myslím, že ji stále mají a dokonce se slevou (link). Tu stejnou jste tu na blogu mohli vidět i v černé. 


C&A coat.
ZARA scarf and jeans.
H&M top.
LINDEX cardigan.
BAŤA bag.
ACNE shoes.
MICHAEL KORS watch.

photos by Martin Ducai

15 comments:

 1. Teda, musim říct, ze ta světlejší barva ve formě šedivé se mi na tobe neskutečně líbí! Kabelka je taky super

  ReplyDelete
 2. skvělý nápad, jak oživit staré džíny!

  kdyby ses chtěla podívat, máme nový foodblog - LIBOVO FOODBLOG

  ReplyDelete
 3. Ten kabát je moc pěkný, na ramínku v obchodě se mi tak nelíbil, ale v akci je mnohem lepší.

  ReplyDelete
 4. Ta kombinace je vážně nádherná a strašně ti to tady sluší :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 5. Do mrazivého počasí jedině s dírama na kolenách

  ReplyDelete
 6. souhlasim s chic adriana, takhle ve skutecnosti vypada kabat jeste lip :) a vinovou malou kabelku mam taky jen se zlatymi detaily, na stribrnou jsem jeste nenarazila :/

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 7. Vínovou koženou crossbody jsem sháněla, díky na tip, už je doma :-) Jitka

  ReplyDelete
 8. Tím, jak se v blogové sféře zvyšuje konkurence, mi začínáš připadat nudná. Jasně, každý má svůj styl blogování, ale když tě srovnám se zahraničními blogerkami jako Andy, Kayture a dalšími, i s českými, tak mi tvé fotky přijdou bez nějaké energie...U kvalitních blogů jde z fotek vidět život, energie..Outfit je fajn, ale umět to ještě prodat. Pokud je i outfit s trikem a džínami, tak mě dokáže zaujmout, když ty fotky jsou trochu se životem :) Ahjo...přijde mi že upadáš a ztrácíš se v tom širokém výběru blogerek, které už tě předehnali. Což je škoda.

  ReplyDelete
 9. V rámci tvého stylu další velmi pěkný, stylový outfit. Máš cit pro barevné tóny a jejich kombinaci. Je hezké, že jdeš svou cestou, držíš si svůj čistý styl a nepodbízíš se extravagantními výstřelky, barvičkami, poťouchlými pózami, či nepřirozeným "happy smiling". Držím ti palce.

  ReplyDelete
 10. Moc ti to slusi, libi se mi ten jemny makeup, dela te zase uplne jinou :)

  www.poshlife.cz

  ReplyDelete