December 22, 2015

khaki parka + giveawayV poslední době jsem si dost oblíbila khaki barvu. Mohli jste jí na mně vidět třeba v tomhle postu (link) a nebo v tom minulém (link). Tentokrát jsem vytáhla svojí parku značky Vila, kterou jsem si koupila loni na Slevomatu. Zkombinovala jsem ji s pruhovaným rolákem F&F, černým kardiganem z Lindexu, koženými kalhotami a chelsea boots. Na ruce mám Cluse watch se zlatými detaily, které mi přišly minulý týden a také můžete vidět můj nový Starbucks tumbler. Mimochodem, už jste vyzkoušeli novou Starbucks rewards aplikaci pro mobilní telefony? Já přes ní začala platit už měsíc zpátky a naprosto mi vyhovuje. Díky ní můžete mít každý 10. nápoj zdarma, dostanete dárek k narozeninám a také při registraci. 

A ještě pro vás mám VÁNOČNÍ SOUTĚŽ!
Pokud byste rádi získali kartičku do Starbucks, se kterou si pak můžete tuhle aplikaci stáhnout a vyzkoušet, přednabitou na 700 Kč, tak mi do 24. 12. 2015 pošlete na můj email pavlina.jagrova@gmail.com vámi focenou fotografii s kelímkem nebo tumblerem Starbucks. 3 nejlepší fotky výherců soutěže pak zveřejním na mém facebooku. K fotce prosím ještě připište větu "Souhlasím, aby má fotografie byla v případě výhry zveřejněna na facebookové stránce Pavlina Jagrova." 

Tak to je vše, těším se na vaše emaily a přeju hodně štěstí! :)


VILA parka (via Slevomat).
LINDEX cardigan and pants.
F&F top.
MICHAEL KORS bag.
EYE shoes (via Slevomat).
CÉLINE sunnies.
CLUSE watch.

12 comments:

 1. Pavli,kolik stojí ten termohrnek?

  ReplyDelete
 2. Tohle je paráda :) jen bych asi vyměnila botky, ale to je jen detail :))

  Style Solution - fashion blog

  ReplyDelete
 3. Tá termoska je skvelá! :-) Vyzeráš krásne <3

  Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete
 4. Super parka, sluší ti :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. thank you
  http://www.ju.edu.jo

  ReplyDelete
 6. مؤسسات نقل اثاث بجدة الناجحة فى ذلك الميدان تحاول باستمرار إلى تعيين أيدي عاملة ومتخصصين ذوى خبرة واسعة فى الميدان على العموم وفى ساحات فك و تركيب جميع الأجهزة الكهربائية على قمتها التكييفات, الستائر والنجف, المطابخشركة نقل عفش
  شركة نقل عفش من الرياض الى الامارات

  شركة نقل اثاث من الرياض الى الامارات
  شركة نقل عفش ببريدة

  ReplyDelete