March 24, 2015

MBPFW 2015V neděli jsem se zašla podívat na několik přehlídek v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Weekend 2015 a tohle je outfit, který jsem zvolila. Když jsem ho vybírala, od začátku jsem věděla, že si chci obléct hlavně něco minimalistického a vyšší podpatky. Vzala jsem si na sebe kožené kalhoty z Lindexu, šaty z Manga s mramorovým vzorem, kabátek z H&M a obula kotníčkové boty ze Zary. Nebrala jsem si s sebou moc věcí, takže stačilo jen malé psaníčko, které mám z nelly.com z kolekce od blogerky 5 inch and up. Co se týče samotné akce, tak se mi moc líbily zvolené prostory a z přehlídek a kolekcí hlavně ta Lukáše Macháčka, Petry Ptáčkové, Martiny Špetlové a Ivany Mentlové. Fotky z nich si můžete prohlédnout TADY. A na mém instagramu také dvě videa. Byl se někdo z vás také podívat? Co udělalo největší dojem na vás? :)H&M blazer.
MANGO dress.
LINDEX pants and bracelet.
MICHAEL KORS watch.
NELLY.COM bag.
ZARA shoes.
CÉLINE sunnies.

photos by Elisa Line

64 comments:

 1. Je super, jak ti kabát a šaty končí ve stejné délce! Já bych si ale, být tebou, vyčesala vlasy a přidala nějakou výraznou rtěnku, pak by to bylo top ;)

  http://pradelna.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. když jsi tak vyrovnaný a následuješ Boha, tak tu prosím nehejtuj, to se k sobě moc nehodí ;)

   Delete
 2. love the dress and how you layered it over the pants! nice look!


  http://jeansandroses.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Ten blejzer je skvelýýý :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Ty šaty jsou bombastický ! <3 moc ti to sluší

  ReplyDelete
 5. To je parádní outfit! Po těch šatech jsem taky koukala, jsou krásné, ale já v nich bohužel vypadala jak medvěd v noční košili.

  ReplyDelete
  Replies
  1. to není pravda! a neříká se outfit ale šaty nebo oblečení! a není to důležité.

   Delete
 6. mně se tedy moc nelíbí ty kalhoty, dost se ti na nohách hrnou...

  ReplyDelete
 7. Šaty jsou hezké, já bych si k nim ale klidně uměl představit i nějaký barevnější vršek. Myslím že i víc vynikly. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
  2. nemáš pravdu-a prsa nejskou důležitá

   Delete
 8. Pekny outfit.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. outfit se něříká ale šaty! a není to nic moc-spíš hrůůůza děs běs! Jágr je salát

   Delete
 9. Bůh je živý, Jeho Slovo je pravda, ne mýtus či legenda. Víra není berlička pro slabochy ale Boží moc a síla. Víra je realita. Ve světě není nic dobrého, protože to všechno zničil "bůh" tohoto světa Satan, který i tebe oslepil a zatvrdil srdce. Všichni lidé (i já) jsou hříšníci a jsou daleko od Boží slávy. Kdo uvěří v srdci že Ježíš je Boží Syn a zavolá na Jeho jméno, bude spasen a dostane od Boha věčný život. Kdo neuvěří, je již odsouzen neboť neuvěřil v Božího Syna-umírá ve svém hříchu a odměnou za hřích je věčná smrt. Nevěřící lidé nejsou silní, ale slabí, Venku síka není, jen v Bohu. Jen blázen říká ve svém srdci: "Bůh tu není!" Po smrti uvidíte, jak jste se mýlili, ale to už bude pozdě. Nakonec se každý pokloní před Bohem. Vládce tohoto světa Satan je odsouzen a bude zničen. Navěky bude hořet v Pekle (Ohnivé jezero). Nevíra je pitomost a hřích. A nemluv sprostě. Ve "srajdy" veříš jenom ty. Evoluce je blábol, lež a podvod od Satana. Cel svět a vše živé stvořil Bůh-náš milovaný a věčný Otec v Nebesích. Skrze Ducha svatého Ježíš (Boží) Syn přebývá v mém srdci. Není to lež, autosugesce ani davová psychóza ale realita a zažívám nádherný pokoj, láskku a spravedlnost. To vše přesahuje všechno na tomto světě. Je to poklad který dělá z věřících ty nejbohatší lidi na světě-skutečně šťastné bytosti. Peníze, majetek (mamon), celé to pachtění se a ustaranost a kariéra a sex a drogy, alkohol a kouření-to je jen modloslužba a náhražka. Kdyby celý svět následoval Pána, nebyl by hřích, žádné války ani utrpení. Jak moc se mýlíš! Prosím, zkus to s Pánem. Nemáš co ztratit. Nebudeš litovat. Nic ti to neublíží ani se neztrapníš. Mám tě rád. Pán ti žehnej!

  ReplyDelete
 10. takový minimalismus můžu :)

  ReplyDelete
 11. amazing outfit! love the dress :)

  ReplyDelete
 12. Vypadá to perfektně! Moc se mi líbí mramorový vzor a ta kabelka :)

  ReplyDelete
 13. Moc ti to slusi :)


  http://thechicflair.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 14. Mám stejné šaty a jsou moje oblíbené, ten vzor oživí i jednoduchý look :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. mluv česky! neříká se look ale vzhled a ten není důležítý! Důležitý je vnitřek a ne vnějšek. Stejně to skončí v hrobě nebo v peci!

   Delete
 15. Super!:) Hlavně kombinace šatů a kalhot sedí perfektně.

  ReplyDelete
 16. Je to úžasné. Strašně ti to sluší! Anna

  ReplyDelete
  Replies
  1. nesluší-je to hnus a sajrajt!

   Delete
  2. jako troll jsi dobrej, ale víš co? běž do prdele.

   Delete
 17. Skvele. Ja bych vynechala ty kozene kalhoty a spise k tem satum vzala silonky.

  ReplyDelete
 18. je to ohavnost. vůbec ti to nesluší

  ReplyDelete
 19. Bůh je živý, Jeho Slovo je pravda, ne mýtus či legenda. Víra není berlička pro slabochy ale Boží moc a síla. Víra je realita. Ve světě není nic dobrého, protože to všechno zničil "bůh" tohoto světa Satan, který i tebe oslepil a zatvrdil srdce. Všichni lidé (i já) jsou hříšníci a jsou daleko od Boží slávy. Kdo uvěří v srdci že Ježíš je Boží Syn a zavolá na Jeho jméno, bude spasen a dostane od Boha věčný život. Kdo neuvěří, je již odsouzen neboť neuvěřil v Božího Syna-umírá ve svém hříchu a odměnou za hřích je věčná smrt. Nevěřící lidé nejsou silní, ale slabí, Venku síka není, jen v Bohu. Jen blázen říká ve svém srdci: "Bůh tu není!" Po smrti uvidíte, jak jste se mýlili, ale to už bude pozdě. Nakonec se každý pokloní před Bohem. Vládce tohoto světa Satan je odsouzen a bude zničen. Navěky bude hořet v Pekle (Ohnivé jezero). Nevíra je pitomost a hřích. A nemluv sprostě. Ve "srajdy" veříš jenom ty. Evoluce je blábol, lež a podvod od Satana. Cel svět a vše živé stvořil Bůh-náš milovaný a věčný Otec v Nebesích. Skrze Ducha svatého Ježíš (Boží) Syn přebývá v mém srdci. Není to lež, autosugesce ani davová psychóza ale realita a zažívám nádherný pokoj, láskku a spravedlnost. To vše přesahuje všechno na tomto světě. Je to poklad který dělá z věřících ty nejbohatší lidi na světě-skutečně šťastné bytosti. Peníze, majetek (mamon), celé to pachtění se a ustaranost a kariéra a sex a drogy, alkohol a kouření-to je jen modloslužba a náhražka. Kdyby celý svět následoval Pána, nebyl by hřích, žádné války ani utrpení. Jak moc se mýlíš! Prosím, zkus to s Pánem. Nemáš co ztratit. Nebudeš litovat. Nic ti to neublíží ani se neztrapníš. Mám tě rád. Pán ti žehnej!

  ReplyDelete
 20. móda je zlo od Satana! Kdybyste měli mozek místo "mmmooooddddyyy" tak byste si domysleli, že vzhled a hadry nejsou důležité, že důležité je jaký je člověk uvnitř. Že nejsdůležitější je láska (k Bohu a k blžnímu=všem lidem). Ale to dnešní zkažené a hlvaně pubertální mládeži nic neříká! Samé in, out, cool, humus, rufus, vizor, look, outfit atd., alkohol, pařby, hulení, soutěže, srovnávání se, vytahování, arogance, peníze, disco, řvavá muzika, deprese, řezání se-jen si užívat bez odpovědnosti. ale k čemu vám to bude po smrti? Taky jsem si tím prošel a odhodil jsem to svinstvo (lejna) pro něco nádherného-pro lásku a spásu našeho Pána Ježíše! Bůh vám žehnej, ať vám otevře oči!

  ReplyDelete
 21. Jirasek! Zalez nekam do kouta.... Podle meho jsi se dopustil tezkeho hrichu - nevis, k cemu tento blog slouzi... Takze prosim, obrat se na lidi co to nejvice potrebuji.... Ostatni nech na pokoji.... Mel bys padnout na kolena a prosit o odpusteni....

  ReplyDelete
 22. Krásný top - kombinace s koženýma kalhotama je superní :)

  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  ReplyDelete
 23. páči sa mi ako si stále verná svojmu krásnemu minimalizmu, je to výborné !

  https://miskaholla.blogspot.com/

  ReplyDelete
 24. páči sa mi ako si stále verná svojmu krásnemu minimalizmu, je to výborné !

  https://miskaholla.blogspot.com/

  ReplyDelete
 25. milujem tvoj minimalizmus v mode, i like it !! :)

  www.miskaholla.blogspot.com

  ReplyDelete
 26. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog. Navrhuju a vyrábím oblečení, psaníčka a kabelky, dělám různé DIY projekty. Již brzy bude zveřejněna moje oficiální webová stránka, kde se budou dát moje věci i koupit. Budu ráda, když se koukneš :) Moc pěkný outfit a designové psaníčko :)

  ReplyDelete
 27. http://newayofashion.blogspot.cz/
  :)

  ReplyDelete
 28. Tento kabat jsem videla na H&M online webu a premyslela jsem o nem. Az když jsem ho zahledla v postu na vas, neváhala jsem, a utikala pro nej do obchodu :) Je opravdu velmi univerzalni a nosit lze ke vsemu. Jinak je dobře, ze jsem ho zkusila, protože mi sedi vel. S, coz jinak nemam..

  ReplyDelete
 29. Whenever there is a refreshing Coach Bags Clearance available the hype around the world is hard to picture. When you are paying a very high price tag for your Michael Kors Purses Sale you of course want it to be of a very high quality and that is what Coach Factory Outlet Online will supply you with. And you'll also find a best Ray Ban Outlet online.

  To find out if the logo in your New Yeezys is real or not, you can go online, and see correctly just what authentic Yeezy Boost 350 logo looks like. If the Cheap Air Force Onesthat you are planning to buy has a logo, which is even slightly different then it is surely not an original one. If you're getting Cheap Jordan Shoes For Men at reasonable price,just click here.

  ReplyDelete
 30. Despite attempts of authentic purse dealers to ensure that their product is not copied by placing such things as emblems or serial numbers on their products, this has not stopped purse replicas from being created on a quantum scale, especially the last 10 years.

  (Source from: Coach Handbags Clearance, Michael Kors Factory Outlet, Coach Outlet Clearance Sale)

  Most of us have seen a genuine Coach purse and have marveled at its beauty and finesse. However, many of us have seen more duplicates and replicas of such handbags and purses as a many of us cannot afford to buy the authentic ones.

  (Source from: Coach Factory Outlet Online, MK Outlet, Ray Ban Outlet)

  They actually pattern their designs off designer or branded shoes and sometimes they are labeled with the brands and made to look original. The only thing that warns the buyer that they are China made is the price. They are a quarter of the price, they are dirt cheap. People buy them of course, they get tempted.

  (Source from: Air Jordan Sale, New Air Jordan Shoes, Cheap Air Force Ones)

  ReplyDelete