June 24, 2014

návštěva v Kiehl'sVždycky mám radost, když se u nás v ČR otevře nový obchod, který je populární v zahraničí, ať už s oblečením nebo s kosmetikou. Jedním z posledních, který mě opravdu potěšil, byl Kiehl's na Novém Smíchově. Pár dní po otevíračce jsem se tam zastavila, vyfotila pro vás pár fotek a odnesla si několik vzorečků produktů, které bych ráda vyzkoušela. Super je, že vzorečky jsou mnohem větší než v ostatních obchodech s kosmetikou a u všech produktů stačí nanést opravdu malé množství, takže vám dlouho vydrží a můžete tak co nejlépe ozkoušet, jak vaší pleti sedí. Kromě toho mi také udělali diagnostiku pleti, jinou a mnohem lepší než kdekoliv jinde. Je vidět, že ti, kteří tam pracují své práci i každému produktu perfektně rozumí. Se vším mi poradili a cítila jsem se tam mnohem lépe, než ve kterémkoliv jiném obchodě. A co je vlastně podstatou Kiehl's? Čím jsou speciální jejich produkty? Jde o velmi kvalitní péči o pleť, tělo i vlasy, která je kombinací těch nejúčinnějších přírodních ingrediencí a nejmodernějších technologií užitých při výrobě. Tato značka se opírá o svou farmaceutickou historii, která se začala psát už v roce 1851 v New Yorku, a není jí lhostejné ani životní prostředí. Proto jsou jejich obaly co nejjednodušší, funkční a hlavně recyklovatelné. 
Podívejte se na fotky a určitě se do Kiehl's zajděte podívat. Já byla naprosto nadšená! :)


28 comments:

 1. Kamarádka tuto kosmetiku používá již delší dobu a díky ní jsem se dostala ke vzorečkům. Celkem mě překvapilo, že některé výrobky obsahují parabeny. Něco mi vyhovovalo, něco ne, ale to je asi u každé značky. Co však za sebe můžu vřele doporučit, je Skin Rescuer. T.

  ReplyDelete
 2. Vypadá to tam dost dobře :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Po tejdnu takovej náročnej článek

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stejně to si myslím i o tvém "náročném" komentáři...:D

   Delete
 4. Škoda, že je to zase jenom v Praze! Ty větší vzorečky se mi líbí, je super, že člověk může poznat tu účinnost daného výrobku lépe, než s malým. Navíc, v dnešní době narazit v obchodech na příjemné pracovníky, kteří svému oboru dokonale rozumí, je vážně um. Až budu v Praze, mrknu tam, moc děkuji za tip! :)

  ReplyDelete
 5. Zajímavý článek, ráda vyzkouším!

  ReplyDelete
 6. Kiehls mam moc rada a mam od nich plno veci, ale pokud toto mel byt PR clanek, tak minimálně tato část "je kombinací těch nejúčinnějších přírodních ingrediencí a nejmodernějších technologií užitých při výrobě. Tato značka se opírá o svou farmaceutickou historii, která se začala psát už v roce 1851 v New Yorku, a není jí lhostejné ani životní prostředí. " je tak kostrbatá, jak kdybys to opsala někde od nich z webu... jako absolventka vysoké školy bys měla být schopná napsat něco slušého sama... to bych ti jako jejich manazerka moc nepodekovala. Eva

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tenhle komentář je trochu zbytečnej, nemyslíš? Pr je o tom, zvýšit povědomí o značce, nikdo se nebude pozastavovat nad tím, jak je postavená jedna věta. Nebo ty si kvůli tomu nakonec nepůjdeš koupit krém, i kdyby tě jinak zaujal?:)

   Delete
  2. Mě teda přesně tahle věta taky přišla jako pěst na oko, protože tohle opravdu není Pavlíny běžný sloh "opírá se o farmaceutickou historii, která se začala psát…" Zní to hrozně křečovitě - vyprávění osobních zážitků a do toho tenhle vyprázdněný slogan jako z reklamy na nějaké Pantene. Trochu to snižuje ten efekt nebo důvěryhodnost, protože má pak člověk pocit, že jí vkládají slova do úst.

   Delete
  3. Niko to určitě ne, fíkový krém bych si koupit určitě šla, ale tak pr se dá dělat různými způsoby a toto nebylo to nejvhodnější zvláště u absolventky oboru marketing (pokud se nepletu)... jak říkal anonym přede mnou, přitom takový článek se dal napsat svými slovy stejně rychle. Eva

   Delete
  4. ano, takhle věta je z letáčku, který jsem si v prodejně vzala. myslím, že to dobře vystihuje a nevím proč bych za každou cenu měla vymýšlet vlastní. o PR článek nejde, prostě jsem jen chtěla své čtenáře informovat o tom, že je v Praze nový obchod s kosmetikou, který se mě zaujal.

   Delete
 7. Miluju cokoli fíkovýho, takže jejich tělový mlíko používám teď denně!

  ReplyDelete
 8. tak to vypadá opravdu nádherně! :)

  ReplyDelete
 9. Tahle značka mě zaujala, ale štve mě, že je zas jenom v Praze :/

  ReplyDelete
 10. Budu se muset zajít na tuhle kosmetiku podívat a něco od ní vyzkoušet :)

  ReplyDelete
 11. Nalákala si mne!
  http://lareineb.blogspot.cz/2014/06/strong-is-new-skinny.html

  ReplyDelete
 12. zruš ten blog, tohle je směšný .((

  ReplyDelete
  Replies
  1. katastrofa, no .. nejuspěšnější česka blogerka a sve čtenaře po tydnu odbyde takovym člankem a pak zas tyden mrtvo.. tak když na to nemam čas, tak to přestanu dělat, ne?

   Delete
  2. Ale blogování není o tom publikovat něco každý den. Je to osobní blog a může si sem dát co chce a kdy chce. Třeba jednou za 14 dní. Vám to může být jedno.

   Delete
  3. Pavlína si válí svoje bílý šunky ve Vegas, proto nepublikuje...hlavně se nám tam neopal! :D

   Delete
  4. Souhlasím s anonymy výše. Vulgárněji řečeno: Už se na to vyser Pavlíno, stojí to fakt za hovno

   Delete
  5. Bohužel musím souhlasit:( Pavlíny blog jsem měla velmi ráda ale poslední dobou se blogu moc nevěnuje...

   Delete
 13. Rozhodně to vypadá zajímavě!!! :)

  ReplyDelete
 14. Lidi, to opravdu nemáte víc na práci, než se hrabat v něčem, co vás nezajímá a pak to akorát kritizovat? Když vás to nebere, tak co to děláte? Jsem nevěděla, že teď letí nové hobby "DĚLEJ, CO TĚ NEBAVÍ".

  Ať si tady Pavlína dělá co chce, protože nejdůležitější je, že to baví ji!

  Opravdu mě lidské myšlení v poslední době zaráží více a více. Škoda. Já si tu jdu prohlédnout další články. :)

  ReplyDelete
 15. I mě naprosto nadchnul Kiels. Máš krásné fotky! http://bettybblogger.blogspot.cz/2014/08/kiehls-jedno-velke-prekvapeni.html

  ReplyDelete
 16. fakt bida cist zoufalky,co jen kritizuji ostatni,co se snazi o jakoukoliv praci.Nechapu,proc tyhle zavistivky lezou na stranky lidi,ktery vlastne nemaji radi ani neobdivuji jejich schopnosti.To je jak sezrat sadlo,ktery nesnasis a pak se divis,ze je Ti blbe..

  ReplyDelete
 17. Ahoj, zajímavě čtení, tuto kosmetiku Kiehl's používá moje známá již delší dobu. Je z ní velmi spokojená. Před nedávnem jsem byla na tomto zákroku. Tak bych tuto zmíněnou kosmetickou řada vyzkoušela. Měj se hezky. K.

  ReplyDelete