Tyhle legíny, co se tváří jako kožené, jste tu už v jednom outfit postu mohli vidět. Tenhle týden jsem si je na sebe vzala znovu. Moc se mi líbí, ale musím říct, že se celkově v legínách moc necítím. Řekla bych, že je to o zvyku, protože jsem je nikdy moc nenosila a hlavně v posledních letech skoro vůbec ne, mnohem raději mám džíny nebo kalhoty. Každopádně vypadají dobře, jsou z ebay za skvělou cenu. Kdyby se vám také líbily, tak TADY máte přímý odkaz, já mám ty matte black. K nim jsem si vzala delší oversized krémový svetr ze Zary, kožešinovou vestu, pod kterou mám černý kabátek, a ještě šátek kolem krku.
ZARA sweater, bag and coat. TOPSHOP shoes. EBAY leggings. ROMWE faux fur vest. NEW YORKER scarf.
photos by Elisa Line
photo edit Martin Ducai
Wow krásne!
ReplyDeletety legíny se mi na tobě moc líbí a celkově outfit vypadá skvěle :) jakou máš velikost?
ReplyDeletemam je v M :)
Deletelove your looks and you photography.
ReplyDeletehttp://andrewjim.blogspot.com.es
toto je skvele!:-)
ReplyDeletetu vestu ti asi nikdy nepřestanu závidět :D
ReplyDeletewww.lettertomywardrobe.blogspot.com
Nádherný :)
ReplyDeleteNemáš proč být nesvá,máš úchvatné nohy.
ReplyDeletedalší outfit "je mi čtyřicet let, koukněte, jak jsem šik"
ReplyDeletechtělo by to něco mladistvějšího, odvaž se někdy, aspoň trochu
jo, třeba tričko DADDY'S GIRL z new yorkeru by ti slušelo :)
DeleteVelmi rada by som chcela vediet, ako sa podla vas ma obliekat? :) Ma si na seba vziat flitrovane nohavice, na ruzovo nastriekanu vybijanu dzinsovu vestu? Este raz upresnim o com je blogovanie. Pavlina sa oblieka tak, ako sa jej to paci. Nebude si na seba davat do oka bijuci ruzovy kabat, ked to skratka nie je jej styl. Blogovanie je o tom, ze blogger postuje outfity, ktore mu vyhovuju, nie ktore vyhovuju followerom. Ak sa Ti jej styl nepaci, posun sa dalej a hladaj blogy blizke Tvojmu stylu, ktore Ta mozu inspirovat. Mne sa jej styl velmi paci. Je velmi nenuteny, chic, à la la parisienne. O tom je blogovanie :)
Deletena druhu stranu, blog ma byt inspiraciou, a nie stale o jednom a tom istom - cierny, vrch, cierny spodok, cierne boty. tak isto ako ma nebavi citat stale to iste, pozerat v telke stale to iste ani pocuvat stale jednu a tu istu pesnicku...
Deletetřeba pro mě Pavlíny blog inspirací je
DeleteVždyť nikdo neříká, že se mu to nelíbí, ale že se to hodí na 40letou ženskou spíš než na 20letou...pavlíny maximální odvaz je akorát tak kožená bílá vesta.
Deletemartin ducaiMarch 16, 2013 at 1:12 AM
DeleteA tobě, Martínku, DADDY´S BOY, viď? ;) cmuk
chic, à la la parisienne
Deletesmiechové kŕče mám minimálne do zajtra zaručené
ale o čom by to bolo keby sa každý blogger obliekal rovnako??? pavlína sa oblieka minimalisticky, väčšinou do tmavých a tlmených odtieňov, ak to niekomu nevyhovuje, nech sa páči, nech si klikne na ďalší blog, kde sa dotyčná oblieka do žiarivých farieb, flitrov a celkovo má odvážnejšie outfity. o tom to celé je, to je na tom to zaujímavé...tá rozmanitosť.
DeleteJeště jsem teda neviděla, že by 40ti letá ženská nosila kožené legíny :D
DeleteAk tu inspiraciu nevidis a mas pocit, ze je to o tom istom, potom skus hladat blogy, ktore Ti budu viac vyhovovat. A dufam, ze tie smiechove krce prejdu, pretoze asi si nezila v Parizi a nevies, ako sa obliekaju zeny na Avenue Montaigne. Parizsky styl je velmi jednoduchy a nenuteny, nie je to o tom, co mas na sebe, ale ako to vies nosit. Parizanky sa maluju velmi jednoducho alebo vobec, nosia elegantne univerzalne kusky, ktore nikdy nebiju do oka a mas pocit, ze nad vyberom nestravili ani 20 minut. Ano, vela z nich, najma na Avenue Montagne nosia designerske kusky od YSL, Chanel, alebo Ch. Louboutina, ale nikdy nikdy to nebije do oci. Pavlina do toho este kombinuje svedsky minimalizmus. Tolko na vysvetlenie.
Deletezeny v parizi (vzdy dokazem rozoznat ktora je skutocne domaca a ktora len na navsteve mesta) vzdy srsia niecim viac ako len tym co maju na sebe
Deleteci jednoduche alebo zlozitejsie kreacie maju v tvari smrnc cit a kusok krehkosti spojemnu so zenskou dravostou ktora bohuzial pavline chyba
zena ktora ma okolo 50 sa dokaze tak upravit ze jej budes typovat tak 30 no bohuzial pavlina to nevie i ked sa snazi a vzdy to sknci opacnym pripadok (z 20 na 50)
pavline chyba ta najdolezitejsia iskra ktoru francuzske zeny maju vrodenu
Myslim si tym padom, ze ta iskra nechyba len Pavline, ale vo vseobecnosti vela slovanskym zenam. Je to mozno aj tym, ze u nas bolo vzdy dolezitejsie zarobit na chlieb ako vrazat peniaze, ktore neboli do mody a pompeznych kuskov. U nas sa moda ako taka nikdy nevyvinula. Cize nemozme ani od zien a muzov uz vonkoncom cakat tu typicky parizsku auru.
DeleteAbsolutely love this outfit...the layers, the textures, everything.
ReplyDeletexx Allie | A Song to Pass the Time
You look fab!
ReplyDeletexo Jennifer
http://seekingstyleblog.wordpress.com
Mně se to líbí a určitě bych to nepřirovnala k outfitu čtyřicátnice... :)
ReplyDeletePřesně, už vidím, jak si 40letá žena vezme kožené legíny :D Skvělý outfit :)
Deletehele, já v tom vídám i padesátky :D záleží, kde bydlíte, pokud bydlíte v nějakým 20tisícovým městečku nebo někde na vesnici, kde lišky dávaj dobrou noc, tak tam to funguje trochu (hodně) jinak, než ve velkých městech a tuplem v zahraničí.
DeleteWow, další z tvých "strašně blogerských" outfitů, které tu byly už 1000x.
ReplyDeletexDDDDDD
DeleteWow, další z "strašně chytrých a vtipných" komentářů anonymů, které tu byly už 100000x ;D
Deleteskvěle sladěné barvy a celkem ti rozumím, taky mi legíny dělají takový trochu divný pocit nezvládla bych je bez ničeho delšího :)
ReplyDeleteMyslím že sladit černou s černou bys dokázala i bez tohoto článku:D
DeleteŠála je úúúžasná!
ReplyDeletenádherné! :)
ReplyDeleteHezké.:-)
ReplyDeleteúplná nádhera!
ReplyDeleteMáš vždycky tak krásné kožichy!
ReplyDeleteMůžu se zeptat, jakou máš velikost?
ReplyDeleteXXXS
Deletemám je ve velikosti M :)
Deleteminule to bolo 34
Deletevies ze 34 nie je M?
v obchodech, které tu v ČR máme si běžně kupuju 34 nebo 36. tyto legíny jsou objednávané z ebay, z Číny a tam, jak je známo, šijí na drobnější postavy, než máme my Evropanky. takže velikosti jsou tam trochu posunuté. kalhoty, legíny, sukně, šortky nebo jakýkoliv jiný spodek z Asie si musím tedy objednávat v M, které sedí S :)
DeleteVtipné, jak Pavlíně všichni říkáte, jakou má velikost :D
DeletePavlína má krásnou postavu, těmito komentáři akorát dokazujete, jak závidíte ;)
Deletevždycky se mi hrozně líbí ten šátek !! :)
ReplyDeletex
http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/
Jé, vypadáš úchvatně! Máš super líčení a legíny jsou skvělé, kdybych měla paypal(nebo jak to je:D) hned si je taky koupím:D!
ReplyDeletebože vy ste trápni :-D
ReplyDeleteáno blog má byť inšpiráciou, ale v prvom rade ide o autorku blogu a jej štýl, to v čom sa ona cíti dobre a čo sa páči jej. Fotí sa v tom čo bežne denne nosí. Preto je TOĽKO blogov, aby si na každom našli čitatelia to svoje. Každý sa oblieka inak a k niečomu inému inklinuje, a od toho sa odvíjajú aj followeri a podľa toho by sa aj mali zariadiť. Viete aký ma Pavlina štyl, tak nemôžete čakať že pri otvoreni jej stranky na vas vyskoči fotka pavliny v ružovych kraťasoch a flitrovom tričku aby vas akože inšpirovala a prišla s niečim fasacky novym a nečakanym.
pekny deň
pekný kabát
ReplyDeleteBože, je to Pavlíny blog, je to všechno jenom o ní, co se jí líbí a co si obléká. Pokud se vám to nelíbí, tak proč sem lezete?
ReplyDeleteJinak, moc ti to sluší, máš ty vlasy takhle super!
krásný outfit, máš v nich skvělé nohy!
ReplyDeleteL.
krásnej outfit :)
ReplyDeleteTo je krásnej outfit ) Ty legíny Ti nejvíc slušej, ale chápu, že se v nich necítíš, já taky ne.. Aspoň jsou úžasně pohodlné) Ten lak na nehty je boží!
ReplyDeletetakhle ti to moc sluší ! :) taky se necítím v leginách. Je mi to hrozně nepohodlné.
ReplyDeletelegíny sú skvelé :)
ReplyDeleteChtěla bych mít tvoje nožky!! Moc ti to sluší! Já osobně taky leginy moc nemusím, ale bude to o zvyku :)
ReplyDeleteTen lak ti moc sluší ! :)
ReplyDeletegabulka-lovelygirl.blogspot.cz
Pavli obejdnávala sis je z té stránky,co máš v tomto příspěvku, nebo z http://www.ebay.com/itm/HOT-Fashion-Womens-Faux-Leather-High-Waist-Leggings-Pants-Tights-YLG-0013-/221147049157?pt=UK_Women_s_Leggins&var=&hash=item337d642cc5 (ten jsi myslím dávala na ask). U toho druhého totiž prý ani po měsíci legíny nepřišly, proto bych chtěla přesně vědět, od kterého jsi to objednávala ty. Moc děkuju za odpověď,
ReplyDeleteL.
přímo ten prodejce, od kterého jsem objednávala, je už nemá. takže jsem našla tenhle odkaz, kde jsou na prodej totožné. jinak to doručení, tak u mě to trvalo taky asi měsíc, než mi přišly.
DeleteJá osobně mám legíny hrozně ráda, jsou prostě nejpohodlnější.. A dnes mám v plánu taky na sebe jedny kožené nasoukat :) Tobě každopádně moc sluší, zvýrazňují tvé krásné nohy.
ReplyDeletenejvíc se mi líbí, jak se šikmo nosí malé tašky přes kabáty :)
ReplyDeleteLegíny se mi moc líbí, ale mám stejný problém, že se v nich necítím ani trošku dobře, pohodlně a připadám si jako kdybych byla polonahá.
ReplyDeleteSouhlasim, ze Pavlininy modely jsou nekdy jak na 40ti letou zenu, ale tento mne prijde konecne jiny, mladistvejsi a moc se mne libi.
ReplyDeleteBlogovani je osobni projev kazdeho zvlast a ano, ma byt inspiraci. To ze neinsiruje jednoho, neznamena ze neinspiruje druheho. Blog zije z navstevnosrt a popularitu, tu mu dodavate i vy, radoby "hateri" kteri bloggerum adi jak se maji oblekat a ze toto je zrovna spatne. Proto, koho tohle nebavi, neispiruje, nudi a pripada mu to porad stejne, tak je to v poradku a najdete si tu inspiraci v nekom jinem a nesnazte se zmenit styl nekoho jineho...
Leginy mam moc ráda, jsou pohodlný a klukům se hodně líbí, ale to už je druhá věc. :D
ReplyDeletejá bych si k tomu možná vzala kalhoty s aplikací kůže :úú
ReplyDeleteTahle kombinace se mi líbí, zvláště legíny.
ReplyDeleteTy legíny jsou vážně suprové :) :D mohla bys je nosit klidně častěji :)
ReplyDeletehttp://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=faux+leather+leggings&rt=nc&_dmd=1
ReplyDeletepekne!
ReplyDeleteLegíny vypadají moc hezky! :) V.
ReplyDeletePáči sa mi zladenie nechtov s kabelkou. Malé detaily robia najviac ... :)
ReplyDeleteTenhle outfit je výbornej! Ty legíny ti moc sluší!
ReplyDeleteTer from terbrouckova.blogspot.cz
Pavli, tento outfit je prostě dokonalý. Kde jsi koupila tu šálu? Moc, moc ti to slušíí. Máš taky dokonalou postavu. Jak to děláš?
ReplyDeleteOpravdu moc pěkné! Taky si chci pořídit podobné legíny. Nejčastěji nosím obyčejné punčocho-legíny od Gabrielly (https://www.s-fashion.cz/7-damske-leginy ), protože jsem dost konzervativní, ale takováhle elegance se mi také velmi zamlouvá!
ReplyDelete