Makeup na celý den pod taktovkou makeup artistky
Makeup na celý den v mém podání
Kromě toho ještě můžete soutěžit o kosmetický balíček od Lancome, pokud uhádnete, která blogerka bude v příštím vydání ELLE a ve videích, ve stejné roli jako jsem teď byla já. Více info o soutěži a pravidla najdete TADY. Sledujte také facebookové stránky Lancome, kde se budou objevovat nějaké menší nápovědy :).
Pavlinka <3
ReplyDeletemoc se mi líbí to "tvé" video:)
ReplyDeletenevěděla jsem, že máš tetování..
Vím, že máš tetování, ale že to bude něco takového?
ReplyDeleteSmekám
Pavlí, ty máš tak nádhernou pleť a makeup mě moc zaujal, určitě vyzkouším :) jen mě docela překvapil ten aktivátor mládí, vždycky jsem myslela, že tato séra jsou na mladou pleť zbytečná, používáš ho i normálně?
ReplyDeletemám ho teď nově a budeme ho s mámou zkoušet :). on to neni jako by produkt na vrásky, ale měl by se používat už od mládí, aby udržoval mladý vzhled no :)
Deleteúžaasný, vypadáš tam jako panenka!:)) hodně mě zaujal korektor a make-up ale myslím, pro studentku jsou to celkem vysoké ceny:(
ReplyDeleteTakový natáčení by se mi taky líbilo:D
brzy bude soutěž a když jí vyhraješ, taky si takový natáčení můžeš vyzkoušet :) takže se určitě zúčastni
DeleteJsi úžasná!
ReplyDeletemoc ti to sluší :)
ReplyDeleteVidea jsou super, ale musím říct jedno, paní vizážistka z prvního, to je strašně krásná ženská!
ReplyDeletemam stejny nazor. Nadherna!
Deleteto máš úplnou pravdu, je krásná :) já jí obdivovala celý ty dva dny tam.
DeleteTy seš ,jak porcelánová panenka ;)) Strašně moc ti to sluší ;)
ReplyDeletety jsi neuvěřitelně krásná :)
ReplyDeleteSuper, vážně paráda ;-) Opravdu tě obdivuju a tiše závidím, :)
ReplyDeleteMyslím si, že aktivátor mládí u tebe fakt není potřeba :D
ReplyDeletePavlínko moc gratuluji k úspěchu! Ve videích vypadáš naprosto skvěle! :)
ReplyDeleteTy máš vytetované znaky členů kapely Led Zeppelin na krku? :o Neustále mě mile překvapuješ :D
ReplyDeletesuper! jsi vážně krásná..:-)
ReplyDeleteKrásné video, ta kosmetika mě zaujala, ale pro studentku to není nejlevnější :) Budu soutěžit a držet si palce:D :) myslím, že tou tvoji recenzí by si prodala vše :) :D
ReplyDeletePavli to je úžasné, strašně ti to tam sluší, musím si jít koupit novou Elle :)!
ReplyDeletejsi tam vážně neuvěřitelně krásná ♡
ReplyDeletemě už v recenzi zaujal ten korektor, dost trpím na kruhy pod očima, tak si na něj možná našetřím :)
Ja mať tak krásnu pleť ako Ty, určite by som žiaden make up nepoužívala ;)
ReplyDeleteVideá sú skvelé :)
moc ti to tam slusi..ses jak porcelanova panenka.. :-)
ReplyDeletemáš opravdu bezchybnou pleť i bez líčení!
ReplyDeleteSuper! Myslela jse že máš úplně jiný hlas:))
ReplyDeletePůvodně jsem chtěla zainvestovat do YSL makeupu, ale čím dál častěji slyšm chválu právě na Lancome, tak asi přehodnotím... )
ReplyDeleteNejlepší jsi <3
ReplyDeleteTak teda.. ty videa jsou prostě moc krásná! :) Hrozně moc ti to sluší :)
ReplyDeletemoc ti to slusi :) mas krasnou plet
ReplyDelete♥♥♥ na tohle nemám so říct ! ♥♥♥
ReplyDeleteuaa jsi tam dokonalá, s takovou pletí musí být snad jedno co na sebe dáš:) já bych do toho asi nešla, nevím:D a aktivátor mládí mě teda zaujal!:)
ReplyDeletePavlínko jen žasnu, jsi vážně překrásná, máš příjemný hlas a působíš neuvěřitelně milé a jde vidět, že víš o čem mluvíš. Máš vážně příjemný hlas a krásně se směješ. Za takovou pleť jakou máš ty bych dala snad cokoliv je úžasná naprosto hladká bez pupínku a i nenalíčená vypadáš krásně! :))
ReplyDeleteNa fotkách mi to ani tak nepřijde, ale na tom videu jsi zdálky vypadala jako Taylor Momsen. :) A ještě mám jednu otázku - jak ses dostala k tomu natáčení, přes nějaké známé, nebo tě kontaktovali? .))
ReplyDeleteWooow :) nemám slov , úžasné :) asi budu na těch videích závislá !
ReplyDeleteMohla bych se zeptat co je to za program na tabletu? Ten s líčením? :)
ReplyDeleteyou look amazing! xx
ReplyDeleteruedevogue.blogspot.com
Wow.
ReplyDeleteJsi nádherná, ale teprve teď jsem pochopila, jak snadno z Tebe v elle udělali úplně šablonovitou modelínu - nevím, to je nějaká povinnost, ty hollywoodské vlny? Zůstaň dál svoje - s patkou a zabijácky rudými rty! Fandím Ti!
ReplyDeleteBeautiful, pleasurable and well conceived videos, Pavlina!
ReplyDeletePart of my parallel occupation is to be connected to what happens in the fashion world and I'm sure to state respectfully that you're so beautiful ;-)
Best wishes,
F.
Jsi nejnádhernější :)
ReplyDeletejsi krásná,úplně nejkrásnější :))
ReplyDeletejsi skvěla, moc příjemná :)
ReplyDeletePavínko, ty jsi nádherná!
ReplyDeletecelé video se dívám div mi nevypadly oči, ty videa jsou krásné jemné a milé!
prostě jako panenka :)
nejde mi spustit to prvni video s make up vizazistkou. tve denni liceni mi normalne bezi. jsem jedina? :]
ReplyDeletejsi ůplně úžasná s tím culíkem, jak si hraješ na tom tabletu :) + máš hrozně krásný oči a řasy :)
ReplyDeleteLíbí se mi tvé video, jen mě zarazilo to jak - rikas měl jsem moznost .... :D
ReplyDeleteTo video, kde se líčíš sama, je nádherné, jsi krásná :)
ReplyDeletena tech videích a fotkách si uplně jiná,ten styl ti sedí 100x víc než ten temný co máš teď,aspoń podle mě,ale záleží na tom v čem se cítíš líp ty.)
ReplyDeletePáni, jsi opravdu nádherná a strašně krásně se posloucháš :) Přeju ještě hodně takových úspěchů :)
ReplyDeletePavlínko, to je krása! :)) Jsi strašně krásná a máš velmi příjemný hlas! :))Prostě nemám co dodat! :)
ReplyDeletePavlí! Jsi užasná! A tvůj hlas byl další milé překvapení! ♥ :)
ReplyDeleteTy jsi tak nádherná!!!! A tvůj hlas!!! Jseš prostě úžasná!!:)
ReplyDeleteVětšinou nekomentuju, ale tohle se vážně povedlo! Moc ti to sluší a máš zajímavý hlas :-)
ReplyDeleteLíbí se mi líčení i styl, který ti do videí vytvořili, přestože je to něco jiného než na tobě člověk může vidět normálně :-)
Držím palce, jen tak dál! ;-)
Lancome mě už chvíli láká, asi budu muset pošetřit :-)
Vůbec nemůžu uvěřit tomu, jak nádherná, příjemná a milá ve skutečnosti jsi! :-)
ReplyDeleteÚžasný! Jsi moc krásná a máš příjemný hlas :) Jen tak dál
ReplyDeleteDokonalý,máš moc příjemný hlas.:)
ReplyDeleteJa by som sa ťa Pavlínka chcela spýtať, že aký mejkap by si odporučila na suchú pokožku s vyrážkami, pretože všetky makeupy sa na vyrážkach zosušia a a koža sa mi potom šupí. Snažím sa dávať si aj vždy hrubú vrstvu hydratačného krému, ale mejkap mi dlho na tvári pekný nevydrží. Budem rada ak poradíte ak máte nejaký typ čo s tým :) PS: videa sú super, vyzeráš tam krásne :)
ReplyDeleteS pozdravim čitateľka Z.
Wow, jsi úžasná, krásná. Videa jsou velmi podařená, zítra utíkám pro Elle :)
ReplyDeletesluší ti to.
ReplyDeleteje to ale zvláštní vidět tě usmívat se
To je paráda slyšet poprvé Tvůj hlas :))) videa jsou krásný!!! Vypadáš tam jak už tu zaznělo opravdu jako panenka ... ty make-up ani nepotřebuješ jak máš krásnou pleť :)) Jinak tohle je super projekt a těším se na další bloggerky, které se tam objeví! :))
ReplyDeletehttp://angellovely-things.blogspot.com
Skvělá vide!:) Těším se, až se kouknu na ten článek.;)
ReplyDeletepavlínko, jsi nádherná :) a konečně vím, jak mluvíš (nejdřív to bylo zvláštní si tě spojit s hlasem, ale potom jsem si zvykla)..taky je nezvyk vidět tě v pastelových barvách i prostředí studia, ale i tohle mi k tobě jde (přesto však preferuju tvůj black styl á la ramones, doors etc.) .. jen dál tolik úspěchů :))
ReplyDeleteTeeeda, máš dokonalou tvář. Jsi nádherná Pavlínko. Možná to bude znít blbě, ale co používáš za pastu na zuby?? Máš je totiž opravdu nádherné :)
ReplyDeleteZávidím ti parádní zkušenost jako je tato! Jsi moc krásná i nenalíčená, máš úplně vílí plet! :)
ReplyDeletesi fešanda a prvý krát ťa počujem rozprávať si mi ešte viac sympatická :)
ReplyDeletePREBIEHA GIVEAWAY
Ty videa jsou skvělá !!!:))
ReplyDeletemáš dokonalou pleť. super!
ReplyDeletehneď na tom prvom videu, máš krásnu pleť, tam kde ti nanáša make up, úplne krásna si! a ten úsmev, ňuňu.
ReplyDeleteMôžem sa spýtať, obočie máš dofarbované, ceruzka, alebo takto prirodzené? ako si ho upravuješ ?
teraz ťa mám ešte radšej!!
To je zajímavý, slyšet tvůj hlas :) ..tak nějak podvědomě sem si myslela, že zní úplně jinak :D
ReplyDeleteto první video 2:46 :D krásnej úsměv :), vypadáš strašně sympaticky a ohromně ti to sluší..jo a taky máš krásnou pleť :D:) , makeup vůbec nepotřebuješ :)
ReplyDeleteSkvělé! To ses měla, taková příležitost se nevyskytuje na každém rohu ;)
ReplyDeletewww.tickettomyfashion.blogspot.com
Páni, představovala jsem si tvůj hlas jinak :)
ReplyDeleteJe zajímavé,jak si někdo udělá o něčem neznámém nějakou představu,ale skutečnost ho úplně překvapí :)
Pleť máš ako porcelán <3 krásna.
ReplyDeletecajova.blogspot.com
Jsi prostě moje nejoblíbenější blogerka a vždy budeš. Líbí se mi tvůj styl, jednoduché líčení, moc ti to sluší! <3
ReplyDeleteJsi krásná Pavlí. Máš strašně zajímavý hlas ! :)
ReplyDeletenejlepší modelka !!!
ReplyDeletePavlínko, řekla bych že žádný makeup nepotřebuješ ;) máš strašně krásnou pleť, jako panenka! :)
ReplyDeleteYou are incredibly pretty and your skin is flawless.
ReplyDeletewww.antoniaivana.blogspot.com
Pavli gratuluju moc k úspěchu! :) koukala jsem na videa a nejvíce se mi líbí ta část kde fotíš a máš ruce na tváří a usmíváš se, to je poprvé co tě vidím se usmívat a byla jsi fakt krásná ! :)
ReplyDeletenejvíc ti to slušíííí v tom videu !
ReplyDeletesuper si tam
ReplyDeleteskvělá videa!
ReplyDeleteSuper! Povedlo se ti to ;)
ReplyDeletekajina-s.blogspot.com/
Hmm...Lancôme...na téhle značce hodně ujíždím, takže ti tu zkušenost velmi zavidím:-)
ReplyDeletewww.womensaffairsonly.blogspot.com